"> مهدی شیخی ،یک مدرس با سه ویژگی خاص| زیست را فقط به روش 9 بعدی،100% تست بزنید

مهدی شیخی

مهدی شیخی

مهدی شیخی دانشجوی پزشکی دانشگاه تهران و مدرس موسسه کنکور آسان است می باشد.

ویژگی های تدریس دکتر شیخی

وی در کنکور سراسری موفق به پاسخگویی به تمام سوالات درس زیست شد ولی با روش خود و مشاوره و برنامه ریزی استاد احمدی

ایشان هر سه ویژگی دانش،تجربه و روش را با هم داراست.کسی که این سه سبک را همزمان دارد قطعا یک مدرس فوق حرفه ای در انتشارات گیلنا حساب می شود!!! فلسفه تدریس ایشان ماهیگیری می باشد.داشتن هوش و ذکاوت ایشان باعث می شود که نیازهای دانش آموز را خوب بفهمد و بر اساس آن تدریس کند .

تدریس پر انرژی،لحن و صوت زیبا و قوی،بیان اهداف تدریس،همراه کردن دانش آموزان در آموزش،تست و فعالیت هنگام تماشای محصولات زیست ،از مهمترین خصوصیات تدریس ایشان می باشد .

درس زیست موسسه کنکور آسان است بهترین منبعی که است که با استنباط و استنتاج موثر باعث می شود شما مهمترین درس کنکور رشته تجربی را به طور مفهومی فرا بگیرید.

دکتر شیخی معاون پژوهشی سازمان استعداد های درخشان و دارای ۷ سال سابقه تدریس زیست شناسی در مدارس تیزهوشان و مدرس برنامه های اوج یادگیری کنکور آسان است .

استاد مهدی شیخی زیست شناسی را به صورت آموزشی – تست زنی – خلاقیت – جمع بندی  به صورت ترکیبی ،تفهیمی ، خط به خط  و …. به روش ۹ بعدی تدریس کزده است  و همچنین ایشان از مدرسان صاحب نام و قدیمی برنامه تلویزیونی اوج یادگیری می باشد .

زیست دهم مهدی شیخی

زیست دهم دارای ۷ فصل « زیست شناسی ، دیروز ، امروز و فردا – گوارش و جذب مواد – تبادلات گازی – گردش مواد در بدن – تنظیم اسمزی و دفع مواد زائد – از یاخته تا گیاه – جذب و انتقال مواد در گیاهان » است .

استاد شیخی برای هر ۷ فصل زیست دهم  آموزش و روش تست زنی به صورت ۹ بعدی برای دانش آموزان تدریس شده است .

طبق بودجه بندی کنکور ۱۶ سوال از زیست دهم در کنکور سراسری مطرح می شود .

زیست یازدهم دکتر شیخی

زیست یازدهم شامل ۹ فصل « تنظیم عصبی – حواس – دستگاه حرکتی – تنظیم شیمیایی – ایمنی – تقسیم یاخته – تولید مثل – تولید مثل نهاندانگان  و پاسخ گیاهان به نهاندانگان  » است .

از زیست یازدهم در کنکور سراسری ۲۰ سوال مطرح می شود .

زیست دوازدهم مهدی شیخی

زیست دوازدهم دارای ۸ فصل است که طبق بود جه بندی از این ۸ فصل ۱۶ سوال در کنکور سراسری در مطرح می شود .

فصل های زیست دوازدهم شامل « مولکول های اطلاعاتی – جریان اطلاعات در یاخته – انتقال اطلاعات در نسل ها – تغییر در اطلاعات وراثتی – از ماده به انرژی – از انرژی به ماده – فناوری های نوین زیستی – رفتار های جانوران » است .

هر فصل در کتاب زیست دارای بخش ها و گفتار هایی می باشد که تدریس هر گفتار به صورت آموزشی و تست زنی تدریس شده است .

دکتر شیخی علاوه بر آموزش و تست زنی ، خلاقیت قید نامه را  که کاملا به برسی قید های در زیست می پردازد تدریس کرده است .

 

داوطلبان عزیزی که قصد دریافت مشاوره و برنامه ریزی موسسه کنکور آسان است یا خرید محصولات اوج یادگیری را دارند می توانند با شماره ۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰ تماس بگیرند و اطلاعات لازم را کسب کنند .

با ما در اینستاگرام همراه باشید

محصولات دکتر مهدی شیخی را همین جا ببینید

دیدگاه‌ها ۰

*
*