استاد مهدی شیخی ، مدرس درس زیست شناسی کنکور آسان است  را بهتر بشناسیم .

در این مطلب از سایت رسمی موسسه کنکور آسان است ،  قصد داریم که یک بیوگرافی جامع و کامل را از این استاد برجسته ، ارائه دهیم  و در بخش های مختلف این مطلب ، زندگی نامه و روزمه کاری  پر بار دکتر مهدی شیخی را خواهیم خواند .

آشنایی با زندگی نامه و بیوگرافی استاد مهدی شیخی ، تدریس ها، نحوه مشاوره و برنامه ریزی، تحصیلات، رزومه کاری و لیست قیمت محصولات این استاد بزرگوار ، همه در این مطلب از سایت رسمی موسسه کنکور آسان است به شما ارائه می شود .

درس زیست شناسی از جمله  مهم ترین و دشوارترین دروس اختصاصی بوده و نیاز به منابع سطح عالی و کافی دارد . منبعی که دانش آموزان را بی نیاز از هر منبع دیگری کند و همراه با آموزش تشریحی به نکات تست زنی کنکور نیز بپردازد. موسسه کنکور آسان است این امکان را برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری فراهم کرده است که در درس زیست شناسی منابع جامع و مناسبی را در اختیار داشته باشند و از تدریس فوق حرفه ای و تکنیکی استاد برجسته ای چون استاد مهدی شیخی بهره ببرند . دکتر مهدی شیخی . مدرس برتر زیست شناسی کشور است که توانسته با تدریس های خود ، دانش آموزان زیادی را جذب نحوه تدریس و تکنیک های روش تست زنی خود کند.

دکتر مهدی شیخی کیست ؟

دکتر مهدی شیخی از مدرسان درس زیست شناسی موسسه کنکور آسان است می باشند . ایشان دارای مدرک پزشکی از دانشگاه تهران هستند . استاد شیخی تنها قبولی دبستان شکیب در آزمون تیزهوشان بود . وی از همان دوران دبیرستان جز استعداد های درخشان بود و توانست رتبه سوم آموزشگاه را در درس زیست زیست شناسی به دست آورد . قبولی در آزمون مرحله اول المپیاد زیست شناسی موجب شد تا وی به مرحله دوم این مسابقات برسد ولی با کمی بدشانسی از صعود به مرحله بعدی المپیاد جا بماند . این شکست باعث نشد که او از ادامه ی میسر و هدف بزرگ خود غافل شود . تلاش و پشتکار و اراده ی دکتر مهدی شیخی ، او را به پزشکی دانشگاه تهران رساند .

زندگینامه و بیوگرافی دکتر مهدی شیخی

همانطو ر که بیان شد ایشان از مدرسان به نام  و متبحر درس زیست شناسی در موسسه کنکور آسات است می باشد . وی در کنکور سراسری موفق به پاسخگویی به تمام سوالات درس زیست شد . ایشان هر سه ویژگی دانش،تجربه و روش را با هم داراست. کسی که این سه سبک را همزمان دارد قطعا یک مدرس فوق حرفه ای در موسسه کنکور آسان است حساب می شود!!! فلسفه تدریس ایشان مانند یاد دادن ماهیگیری می باشد. داشتن هوش و ذکاوت ایشان باعث می شود که نیازهای دانش آموز را خوب بفهمد و بر اساس آن تدریس کند . تدریس پر انرژی ، لحن و صوت زیبا و قوی ، بیان اهداف تدریس ، همراه کردن دانش آموزان در آموزش ، تست و فعالیت هنگام تماشای محصولات زیست، از مهمترین خصوصیات تدریس ایشان می باشد . درس زیست موسسه کنکور آسان است انتشارات گیلنا بهترین منبعی است که با استنباط و استنتاج موثر باعث می شود شما مهمترین درس کنکور رشته تجربی را به طور مفهومی فرا بگیرید. دکتر مهدی شیخی معاون پژوهشی سازمان استعداد های درخشان و دارای ۷ سال سابقه تدریس زیست شناسی در مدارس تیزهوشان و مدرس برنامه های تلویزیونی کنکور آسان است . استاد مهدی شیخی زیست شناسی را به صورت آموزشی – تست زنی – خلاقیت – جمع بندی  به صورت ترکیبی ،تفهیمی ، خط به خط  و …. به روش ۹ بعدی تدریس کزده است همچنین ایشان از مدرسان صاحب نام و قدیمی برنامه های  تلویزیونی اوج یادگیری  ، یادگیری آسان ، زنگ پنجم  و انتشارات گیلنا می باشد .

تحصیلات دکتر مهدی شیخی

در این قسمت قصد داریم گوشه ای از رزومه ی علمی و تحصیلات استاد مهدی شیخی را در اختیارتان قرار دهیم تا شما نیز با درجه علمی این استاد برجسته آشنا شوید .

 • کسب رتبه ی ۲۷ کنکور سراسری ۱۳۸۹ در رشته تجربی
 • کسب بالاترین درصد زیست شناسی در کنکور ۱۳۸۹ ( ۹۶ درصد)
 • فارغ التحصیل رشته ی پزشکی با معدل عالی و ممتاز از دانشگاه تهران
 • فارغ التحصیل مدارس تیزهوشان و استعدا های درخشان
 • مشاور و برنامه ریز رتبه های برتر کنکور از سال ۱۳۹۲ تا سال ۱۳۹۸
 • کسب مقام در المپیاد زیست شناسی کشور
 • مدرس کلاسهای کنکوری
 • مدرس درس زیست شناسی در مدارس تیزهوشان و استعداد درخشان در شهرهای تهران و قزوین
 • مدرس خبره و حرفه ای درس زیست شناسی در موسسه کنکور آسان است (انتشارات گیلنا )

. دکتر مهدی شیخی و استاد حسین احمدی

استاد مهدی شیخی در کنکور آسان است

فن بیان عالی، تدریس فوق العاده، ارائه ی تکنیک های حرفه ای تست زنی، مهارت بالا در تدریس و… از جمله عواملی بود که موجب شد ، دکتر مهدی شیخی ، به یکی از برترین و محبوب ترین مدرسان کنکور اسان است تبدیل شود. همانطور که ذکر شد، این استاد حاذق و برتر، به تدریس درس زیست شناسی در کنکور آسان است مشغول می باشند.

استاد مهدی شیخی در برنامه های تلویزیونی کنکور آسان است

دکتر مهدی شیخی در برنامه های تلویزیونی اوج یادگیری ، یادگیری آسان و زنگ پنجم حضور دارد. توصیه های مشاوره ای و برنامه ریزی ایشان نیز به طور رایگان برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور قابل مشاهده است. دیگر اساتید کنکور آسان است :

برنامه های تلویزیونی دکتر مهدی شیخی در صدا و سیما

 • برنامه ی اوج یادگیری : شبکه ی ۲ سیما
 • برنامه ی یادگیری آسان : شبکه ی ۴ سیما
 • برنامه ی یادگیری آینده ی موفق : شبکه ی ۵ سیما
 • برنامه ی زنگ پنجم : شبکه ی ۵ سیما
 • برنامه ی یادگیری برتر : تمامی شبکه های استانی

زمان پخش تدریس دکتر مهدی شیخی در برنامه ی تلویزیونی اوج یادگیری

زمان پخش برنامه های دکتر مهدی شیخی در برنامه ی تلویزیونی اوج یادگیری از شبکه ی دو : ساعت ۱۷:۳۰ و تکرار آن روز بعد ساعت ۱۳:۳۰

زمان پخش تدریس دکتر مهدی شیخی در برنامه ی تلویزیونی یادگیری آسان

زمان پخش برنامه های دکتر مهدی شیخی دربرنامه ی تلویزیونی یادگیری آسان از شبکه ی چهار : ساعت ۱۶:۳۰ و تکرار آن روز بعد  ساعت ۱۳:۴۵

زمان پخش تدریس دکتر مهدی شیخی در برنامه ی تلویزیونی یادگیری برتر از شبکه های استانی

برای اطلاع از زمان پخش این برنامه به جدول پخش موجود در سایت صدا و سیمای استان مربوطه ی خود مراجعه کنید.

دکتر مهدی شیخی در فضای مجازی

 • آدرس اینستاگرام دکتر مهدی شیخی :
 • ojeyadgiri.tv2@
 •  
 • آدرس کانال تلگرام  دکتر مهدی شیخی :
 • konkursara1@

 

 

دی وی دی های آموزشی دکتر مهدی شیخی

به طور کلی دی وی دی های دکتر مهدی شیخی در درس زیست شناسی به چهار دسته تقسیم می شوند:

 1. ویدیو های آموزشی
 2. ویدیو های تکنیک های تست زنی
 3. ویدیو های جمع بندی
 4. ویدیوهای خلاقیت

تدریس زیست شناسی دکتر مهدی شیخی

تدریس زیست شناسی دکتر مهدی شیخی صفر تا صد تمام نکات آموزش و تست زنی را یک جا برای شما به ارمغان می آورد. نکته ای نیست که از دست بدهید!!! در نتیجه تمام تکنیک های تست زنی انتشارات گیلنا را به نحوی یاد میگیرید که همه راه حل های سریع را در روز کنکور پیاده سازی می کنید . تدرس زیست شناسی وی به صورت آموزشی و تست زنی و جمع بندی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور سراسری تدریس کرده است .

کلاس های خصوصی دکتر مهدی شیخی

شاید شماهم جزء آن دسته از دانش آموزان باشید که مایل باشید در کلاس های دکتر مهدی شیخی به صورت خصوصی حضور داشته باشید . باید گفت که استاد شیخی به هیچ عنوان کلاس خصوصی برگزار نمی کنند و تمامی آموزش های ایشان از طریق دی وی دی های آموزشی کنکور آسان است در اختیار شما قرار می گیرد . پس هر گونه ادعا و سودجویی درباره ی برگزاری کلاس های خصوصی دکتر مهدی شیخی ، کذب بوده و تنها راه دسترسی به آموزش های استاد ، ویدیو های آموزشی ایشان می باشد .

مشاوره و برنامه ریزی دکتر مهدی شیخی

از ویژگی های مشاوره و برنامه ریزی به سبک دکتر مهدی شیخی می توان به موارد زیر اشاره کرد : ۱- گروه مشاوران صدزن در تمامی دروس کنکور همراه شما هستند تا رفع اشکال درسی را برای شما به صورت ویژه انجام دهند تا مشکلی از بابت یادگیری نداشته باشند. ۲- پیگیری های منظم روزانه و هفتگی که به صورت سیستمی انجام می شود و دانش آموزان،اولیای آنها و مشاوران نظارت کامل بر نحوه انجام کار دارند. ۳- مشاوره روانشناسی و انگیزشی توسط برترین روانشناسان موسسه کنکور آسان است که تمامی مسیر های موفقیت تحصیلی را از صفر تا صد برای دانش آموزان عزیز ترسیم و افکار منفی و موانع ذهنی را دور می کنند. ۴- و…. داشتن مشاور و برنامه ریزی تحصیلی برای دانش آموزان بسیار حائز اهمیت است زیرا مشاورین نقشه راه را برای رسیدن به موفقیت به آنها نشان می دهند. این مشاورین تا روز کنکور همراه با شما دانش آموزان هستند و اگر آنها در ادامه این راه دچار مشکل شوند ، علاوه بر مشاوره درسی ، مشاوره انگیزشی و روحی روانی نیز  به آنها می دهند.

دکتر مهدی شیخی در اوج یادگیری

دکتر مهدی شیخی حضور خود در اوج یادگیری از برنامه های تلویزیونی کنکور آسان است را با کمک و همراهی استاد احمدی برگزار کرد. تدریس استاد شاهانی در برنامه اوج یادگیری کنکور آسان است قدیمی ترین و پرطرفدارترین برنامه آموزشی صدا و سیماست. هدف ارائه ی چنین برنامه هایی از صدا و سیما برقراری عدالت آموزشی برای همه ی دانش آموزان در سراسر کشور با هر گونه امکاناتی است . زمان پخش برنامه های دکتر مهدی شیخی در برنامه تلویزیونی اوج یادگیری از شبکه ۲ سیما ساعت ۳۰ : ۱۷ و تکرار آن روز بعد ساعت ۳۰ : ۱۳ می باشد. دیگر اساتید اوج یادگیری  : امیر حسین شاهانی در درس فیزیک و ریاضی، امیر دانش زاده در درس زبان انگلیسی عارف ربیعیان در درس شیمی مهدی شیخی و  عرفان پازوکی در زیست شناسی استاد احمدی و سیروس ستارنژاد در ادبیات فارسی

قیمت محصولات دکتر مهدی شیخی

عزیزانی که قصد اطلاع از قیمت ها و هزینه تدریس ها و دی وی دی های دکتر شیخی برای پایه دهم ، یازدهم و دوازدهم و کنکوری یا سایر محصولات کنکور آسان است را دارند می توانند با شماره ۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰ ارتباط برقرار کرده یا بر روی لینک زیر کلیک کرده و به تفکیک پایه و درس تمام قیمت منابع ایشان را مشاهده کنند لیست قیمت کنکور آسان است

خرید دی وی دی های دکتر مهدی شیخی

برای خرید و ثبت سفارش محصولات و دی وی دی های دکتر شیخی لطفا یا از طریق سایت رسمی کنکور آسان است و انتخاب رشته و پایه تحصیلی اقدام به خرید منابع کنید یا با شماره ۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰  تماس گرفته و هزینه مربوط رابه شماره حساب کنکور آسان است واریز بفرمایید.

کد تخفیف خرید محصولات دکتر مهدی شیخی

برای دریافت کد تخفیف و خرید ارزان محصولات و منابع دکتر شیخی و موسسه کنکور آسان است کافیست کد تخفیف app-off را به هنگام ثبت سفارش وارد نمایید و از تخفیف خرید اینترنتی دی وی دی ها استفاده کنید همچنین دفتر کنکور آسان است نیز برای افرادی که خواستار دریافت کد تخفیف هستند به صورت ۲۴ ساعته آماده پشتیبانی می باشد.

مشاوره و تماس با دکتر مهدی شیخی

دانش آموزان و داوطلبان کنکور می توانند جهت برقرای ارتباط ، دریافت برنامه ریزی و مشاوره دکتر مهدی شیخی یا کسب اطلاعات لازم راجع به محصولات کنکور آسان است با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰ در تماس باشند و راهنمایی های لازم را از ایشان دریافت کنند.

مشاوره و برنامه ریزی با دکتر مهدی شیخی

در مسیر کنکور داشتن مشاور و برنامه ریزی صحیح و اصولی ، یک اصل مهم تلقی می شود. تاثیر مشاور بر روند رشد دانش آموزان بر هیچ کسی پوشیده نیست و برنامه ی صحیح در مسیر کنکور، به عنوان نقشه ی راه، از ملزومات موفقیت شماست.

دانش آموزان بسیاری مایل هستند که با استاد شیخی و تیم مشاوره ی حرفه ای ایشان ارتباط برقرار کنند، شما عزیزان می توانید با شماره ی ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ ارتباط برقرار کنند.

استاد شیخی با سابقه بیش از  چند سال در زمینه مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی و کنکور ، قویترین مشاوران کنکور آسان است را گردآوری کرده اند تا با مشاوره رایگان تحصیلی همه دانش آموزان سراسر کشور از خدمات یکسان مشاوره ای بهره مند شوند. تیم مشاوره ی دکتر شیخی از حرفه ای ترین مشاوران تحصیلی و شغلی تشکیل شده  است و روان شناسان خبره ای را در اختیار دانش آموزان و حتی والدین آن ها قرار می دهد . یکی از ملزومات رسیدن به موفقیت ، داشتن برنامه ریزی مناسب و داشتن یک مشاور حرفه ای است . موسسه ی کنکور آسان است بهترین مشاوران را در اختیار شما قرار خواهد داد .

تماس با استاد مهدی شیخی

جهت برقرای ارتباط با دکتر مهدی شیخی و همچنین دریافت برنامه ریزی و مشاوره  ، می توانید با  شماره رسمی دفتر موسسه ی کنکور اسان است   ۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰ تماس حاصل فرمایید و راهنمایی های لازم را از ایشان دریافت کنید .

راه های ارتباطی با استاد مهدی شیخی

تنها راه تماس با شخص دکتر مهدی شیخی شماره تلفن ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰  و  ۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰ می باشد. همچنین شما دانش آموزان عزیز میتوانید مهندس شاهانی را در صفحات مجازی دنبال کنید. برای ارتباط با تلگرام و واتساپ استاد شیخی نیز می توانید از طریق شماره ی ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ اقدام کنید. شماره تلفن رسمی دفتر دکتر مهدی شیخی  ۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰ می باشد.

مشاوره کنکور آسان است

بی شک موفقیت در مسیر کنکور بدون داشتن برنامه ریزی مناسب و همراه داشتن یک مشاور خبره و آگاه ، میسر نیست .

تیم مشاوره حرفه ای موسسه کنکور آسان است ، با داشتن مشاوران عالی و با تجربه ، شما را در رسیدن به موفقیت یاری می کنند .

برای ارتباط با مشاوران ما و دریافت برنامه ریزی تحصیلی و همچنین خرید محصولات ، می توانید با شماره های زیر تماس برقرار کنید .

 

شماره ی دفتر رسمی موسسه کنکور آسان است : ۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰

 

شماره ی مشاور ارشد موسسه کنکور آسان است : ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰

 

نام عنوان درسی نام استاد
ادبیات فارسی استاد حسین احمدی و استاد سیروس ستار نژاد ، استاد علی آبان
زبان عربی استاد حسین احمدی
دین و زندگی استاد حسین احمدی و استاد سعید بدلی
زبان انگلیسی استاد امیر دانش زاده ، استاد حمید رضا محبوبی آرانی ، استادشهرداد محجوبی
زیست شناسی دکتر مهدی شیخی ، دکتر هژیر امیری ، دکتر عرفان پازوکی
شیمی استاد عارف ربیعیان
ریاضی و فیزیک مهندس امیر مسعودی ، مهندس امیر شاهانی ، مهندس علیرضا علیشاه

خرید محصولات کنکور آسان است :

برای خرید محصولات کنکور آسان است ، می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید .

همچنین به راحتی قادر خواهید بود ، از طریق اپلیکشین رسمی موسسه کنکور آسان است ، اقدام به ثبت سفارش کنید و محصول مورد نظر خود را درب منزل دریافت کنید .

دانلود نسخه android اپلیکیشن کنکور آسان است در بازار

دانلود نسخه android اپلیکیشن کنکور آسان است با لینک مستقیم

 

راه های ارتباطی ما :

اینستاگرام موسسه کنکور آسان است : ojeyadgiri.tv2@

تلگرام موسسه کنکور آسان است : konkursara1@

واتساپ موسسه کنکور آسان است : ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰

دفتر موسسه کنکور آسان است : ۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰

مشاور موسسه کنکور آسان است : ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰