در این مطلب از سایت رسمی موسسه کنکور آسان است به بررسی صفر تا صد بیوگرافی و رزومه دکتر مهدی آرام فر خواهیم پرداخت . کنکور آسان است بهترین و مجرب ترین اساتید را در دروس مختلف گرد هم آورده است  تا دانش آموزان سراسر کشور بتوانند از بهترین خدمات آموزشی بهره ببرند و بالا ترین کیفیت را در تدریس دروس دریافت کنند . دکتر مهدی آرام فر یکی از بهترین مدرسان این مجموعه است که تدریس درس “زیست شناسی” در موسسه کنکور آسان است (انتشارات گیلنا) را عهده دار می باشد . زیست شناسی یکی از دروس بسیار مهم و سرنوشت ساز در کنکور سراسری به حساب می آید به گونه ای که بالا ترین ضریب را در بین دروس کنکور گروه آزمایشی علوم تجربی به خود اختصاص می دهد . لذا تدریس حرفه ای و سرشار از نکات ناب دکتر مهدی آرام فر می تواند پاسخگوئی نیاز داوطلبان در این درس باشد و متقاضیان و داوطلبان کنکور تجربی را به بالا ترین درصد و تراز در این درس برساند . در ادامه این نوشته بیوگرافی و تحصیلات این استاد برجسته را معرفی خواهیم کرد .

بیوگرافی مهدی آرام فر

دکتر مهدی آرام فر  متولد 28 آذر ماه سال 1354 می باشد . وی فارغ التحصیل رشته پزشکی از دانشگاه شهید بهشتی تهران است و تحصیلات تکمیلی خود را در این دانشگاه معتبر به اتمام رسانده است . استاد مهدی آرام فر به مدت 25 سال سابقه تدریس در درس زیست شناسی را بر عهده دارد و در این مدت ۲۱ جلد  کتاب در زمینه پزشکی و ۱۰ کتاب در زمینه کمک آموزشی و کنکور تالیف کرده است . این استاد کتاب هایی را در زمینه های مختلف درس زیست شناسی از جمله ژنتیک کنکور، زیست شناسی گیاهی ، تانک تست زیست شناسی ، زیره ذره بین ، لغت نامه زیست شناسی و زیست پیش دانشگاهی را به چاپ و انتشار رسانده است .

زندگینامه و بیوگرافی مهدی آرام فر

استاد مهدی آرام فر یکی از به نام ترین و برجسته ترین مشاوران کنکور و یکی از اساتید برجسته و به نام در  موسسه کنکور آسان است یا انتشارات گیلنا می باشد . وی از مدرسان دروس زیست شناسی  کنکور آسان است می باشد و تدریس عالی و قوی ایشان ایشان در این درس اختصاصی بر هیچکس پوشیده نیست . تبحر و مهارت بالای ایشان در تدریس در همه ی محصولات ایشان مشهود است . تسلط کافی بر محتوای کتاب درسی و ارائه ی نکات طلایی و ناب کنکوری از ویژگی های تدریس ایشان است . به گونه ای که داوطلبان کنکور تجربی می توانند با استفاده از دی وی دی های استاد مهدی آرام فر و تدریس جذاب ایشان ، به بهترین رتبه ها در کنکور سراسری و در نهایت به بهترین رشته ها در این گروه آزمایشی دست یابند . در بخش زیر ، به طور خلاصه ، بخشی از بیوگرافی و رندگی نامه ی استاد مهدی آرام فر را می خوانید :

 • مدرس و مولف برجسته زیست شناسی کنکور
 • مدیر انتشارات تخته سیاه
 • فارغ التحصیل رشته پزشکی دانشگاه شهید بهشتی تهران
 • فارغ التحصیل سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان
 • عضو دپارتمان زیست انتشارات اندیشه سازان از سال ۸۲ الی۸۴
 • مدرس دبیرستان و مدارس راهنمایی علامه حلی تهران
 • مولف کتب برتر زیست شناسی کنکور کشور
 • ترجمه ۶ جلد کتاب فیزیولوژی، ایمنولوژی و جراحی داخلی
 • کارشناس و مدرس برنامه‌ های مختلف تلویزیونی

کتاب های مهدی آرام فر

در لیست زیر می توانید کتب منتشر شده از سوی استاد مهدی آرام فر را مشاهده کنید :

 • کتاب ژنتیک کنکور
 • کتاب گیاهی
 • کتاب تانک تست زیست ‌شناسی
 • کتاب زیره ذره‌بین
 • کتاب لغت‌نامه زیست ‌شناسی و زیست پیش‌ دانشگاهی (یک)
 • کتاب آموزش زیست ‌شناسی دوازدهم همراه DVD ت
 • کتاب ژنتیک جامع
 • کتاب زیست ‌شناسی دهم
 • کتاب زیست‌ شناسی یازدهم
 • کتاب زیست‌ شناسی دوازدهم
 • کتاب زیست ‌شناسی گیاهی

مهدی آرام فر در کنکور آسان است

درس زیست یکی از دروسی است که نقش بسیار مهمی را در رتبه نهایی داوطلب دارد و جز دروس اختصاصی کنکور طبقه بندی می شود . لذا توجه و اهتمام ویژه ای را از سوی موسسات کنکوری به منظور تدریس این درس مهم طلب می کند .

انتشارات گیلنا (کنکور آسان است) به عنوان یک موسسه کنکوری پیشرو در زمینه تدریس ، از بهترین اساتید برای آموزش این درس اختصاصی استفاده کرده تا کلیه دانش پژوهان بتوانند به درصد خوبی در این درس دست پیدا کنند و در نهایت به رشته مورد علاقه خود برسند .

درس زیست شناسی ، توسط مهدی آرام فر تدریس می شود و نکات ناب ارائه شده در محصولات کنکور آسان است ، شما را از هر گونه کلاس خصوصی یا آموزش های متفرقه بی نیاز می سازد . چرا که بهترین پیکج و تدریس را در اختیار داوطلبان قرار می دهد که کلیه مباحث درسی و کنکوری را پوشش می دهد . برای تسلط و تست زنی در درس زیست شناسی می توانید از منابع کنکور آسان است با تدریس حرفه ای استاد مهدی آرام فر بهره ببرید تا بتوانید به موفقیت های زیادی در آزمون های آزمایشی و در نهایت در آزمون سراسری دست پیدا کنید .

 • به طور کلی منابع درس زیست شناسی در کنکور آسان  است به چهار دسته تقسیم می شوند :
 1. ویدیو های آموزشی
 2. ویدیو های تکنیک های تست زنی
 3. ویدیو های جمع بندی
 4. ویدیوهای خلاقیت

کلاس خصوصی مهدی آرام فر

آموزش فوق العاده حرفه ایی استاد مهدی آرام فر در درس زیست شناسی بر هیچ کسی پوشیده نیست. چرا که دانش آموزان با استفاده از ویدیو های آموزشی استاد آرام فر می توانند در درس زیست شناسی به بالاترین سطح برسند و نمرات خوب و قابل قبولی را هم در امتحانات نهایی و هم در کنکور سراسری به دست بیاورند. بسیاری از داوطلبان و دانش آموزان مایل هستند که در کلاس های خصوصی دکتر مهدی آرام فر شرکت کنند و به دنیال کلاس و تدریس های خصوصی با این استاد برجسته هستند . به این دسته از افراد گفت که استاد مهدی آرام فر به هیچ عنوان کلاس خصوصی برگزار نمی کنند و تمامی آموزش های ایشان از طریق دی وی دی های آموزشی کنکور آسان است در اختیار شما قرار می گیرد . پس هر گونه ادعا و سودجویی در باره ی برگزاری کلاس های خصوصی استاد مهدی آرام فر ، کذب بوده و تنها راه دسترسی به آموزش های استاد ، ویدیو های آموزشی ایشان در موسسه کنکور آسان است می باشد . اگر دانش آموزان از پایه در فهم درس زیست شناسی مشکل دارند می توانند ابتدا از دی وی دی های آموزشی این درس استفاده کنند و سپس به سراغ دی وی دی های تست زنی رفته و به تقویت مهارت تست زنی خود بپردازند.