عارف ربیعیان

عارف ربیعیان

استاد عارف ربیعیان ، مدرس درس شیمی کنکور آسان است  را بهتر بشناسیم . در این مطلب از سایت رسمی موسسه کنکور آسان است ،  قصد داریم که یک بیوگرافی جامع و کامل را از این استاد برجسته ، ارائه دهیم  و در بخش های مختلف این مطلب ، زندگی نامه و روزمه کاری  پر بار دکتر عارف ربیعیان را خواهیم خواند . آشنایی با زندگی نامه و بیوگرافی استاد عارف ربیعیان ، تدریس ها، نحوه مشاوره و برنامه ریزی، تحصیلات، رزومه کاری و لیست قیمت محصولات این استاد بزرگوار ، همه در این مطلب از سایت رسمی موسسه کنکور آسان است به شما ارائه می شود .

درس شیمی از جمله دروس دشوار اختصاصی بوده و نیاز به منابع سطح عالی و کافی دارد . منبعی که دانش آموزان را بی نیاز از هر منبع دیگری کند و همراه با آموزش تشریحی به نکات تست زنی کنکور نیز بپردازد.

موسسه کنکور آسان است این امکان را برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری فراهم کرده است که در درس شیمی منابع جامع و مناسبی را در اختیار داشته باشند و از تدریس فوق حرفه ای و تکنیکی استاد برجسته ای چون استاد عارف ربیعیان بهره ببرند .

دکتر عارف ربیعیان . مدرس برتر شیمی کشور است که توانسته با تدریس های خود ، دانش آموزان زیادی را جذب نحوه تدریس و تکنیک های روش تست زنی خود کند.

دکتر عارف ربیعیان کیست ؟

مهندس عارف ربیعیان از مدرسان شیمی موسسه کنور آسان است می باشند.

عارف ربیعیان از سال ١٣٩٠ و در سن ١٨ سالگی در یک موسسه کنکوری شروع به تدریس نمود.

وی از این راه توانست وارد برنامه های تلویزیونی شده و کار تدریس خود را در شبکه ی ۲ سیما آغاز کند.

ایشان یکی از مشاوران برتر موسسه ی گاج در اصفهان و طراح سوالات آزمون های گاج و مدیر گروه مشاوره موسسه کنکور آسان است می باشد.

کسب چندین رتبه ی علمی ممتاز و المپیادی، گوشه ای از افتخارات و فعالیت های علمی ایشان را تشکیل می دهند ک در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.

پس با ما با همراه باشید و با بیوگرافی و زندگینامه ی مهندس عارف ربیعیان آشنا شوید.

مهندس ربیعیان مدرس جوان و با تجربه درس شیمی که خود نیز جزء دبیران رسمی آموزش و پرورش در استان اصفهان  می باشد، کمی دیر به انتشارات گیلنا اضافه شد .

جالب است بدانید اولین سابقه تدریس ایشان در ۱۸ سالگی بوده است پس خود شما دانش آموز عزیز که الان مطلب مربوط به بیوگرافی عارف ربیعیان را مشاهده می کنید باید بدانید موفقیت برای شما نیز امکان پذیر است و این کار نیازمند تلاش و اراده بسیار زیادی است .

ایشان از مهم ترین اصول موفقیت خود را خواندن کتاب های مختلف و ورزش می داند به طوری که در رشته اسکیت مربی بین کشوری نیز می باشد و چندین کتاب غیر درسی و رمان نیز به تالیف ایشان در آمده است .

کودکی عارف علاوه بر شیطنت های دوران خاص خود به نوشتن کتاب های پسرها عروسک ندارند و داستان های آروان گذشت.

 

"کودکی

زندگینامه و بیوگرافی استاد عارف ربیعیان

در این قسمت بخشی از زندگی نامه و بیوگرافی عارف ربیعیان را خدمت شما  ارائه می کنیم :

استاد عارف ربیعیان یکی از به نام ترین و برجسته ترین مشاوران کنکور و یکی از اسایتد به نام موسسه کنکور آسان است می باشد .

وی از مدرسان درس شیمی کنکور آسان است می باشد و تدریس عالی و قوی ایشان ایشان در دروس اختصاصی بر هیچکس پوشیده نیست .

 تبحر و مهارت بالای ایشان در تدریس در همه ی محصولات ایشان مشهود است . تسلط کافی بر محتوای کتاب درسی و ارائه ی نکات طلایی و ناب کنکوری از ویزگی های تدریس ایشان است .

در بخش زیر ، به طور خلاصه ، بخشی از بیوگرافی و رندگی نامه ی استاد عارف ربیعیان را می خوانید :

 • متولد سال ۱۳۷۱ در شهر گلپایگان
 • مدرس درس شیمی در موسسه کنکور آسان است
 • کارشناس و مجری شبکه های تلویزیونی
 • مدرس و کارشناس آموزشی در موسسه کنکور آسان است
 • مدیریت دفتر مرکزی مشاوره آروان
 • طراح و مولف انتشارات گیلنا
 • طراح سوالات آزمون های آزمایشی گاج و سنجش و قلمچی
 • نفر اول المپیاد شیمی در ایران و همچنین نفر دوم المپیاد شیمی در فرانسه 
 • فارغ التحصیل مهندسی شیمی از دانشگاه اصفهان

تحصیلات استاد عارف ربیعیان

در این قسمت قصد داریم گوشه ای از رزومه ی علمی و تحصیلات استاد عارف ربیعیان را در اختیارتان قرار دهیم تا شما نیز با درجه علمی این استاد برجسته آشنا شوید .

 • دارای مدرک مهندسی شیمی از دانشگاه اصفهان
 • نفر اول المپیاد شیمی در ایران
 • نفر دوم المپیاد شیمی در فرانسه
 • مشاور برتر موسسه گاج در اصفهان و طراح سوالات آزمون گاج و مدیر گروه مشاوره موسسه کنکور آسان است

استاد عارف ربیعیان در کنکور آسان است

ایشان در ابتدا جز مشاوران و مدرسان موسسه گاج در استان اصفهان و چندین شهر دیگر به صورت پروازی بودند.

همچنین جز طراحان سوالات آزمون های آزمایشی موسسه فوق بودند ولی در مدت کوتاهی توانست ، با تدریس خاص خود به این درس کسل کننده ، روح تازه ای ببخشد و به عنوان قویترین مدرس شیمی موسسه کنکور آسان است در این موسسه مشغول به کار شد.

فن بیان عالی، تدریس فوق العاده، ارائه ی تکنیک های حرفه ای تست زنی، مهارت بالا در تدریس و… از جمله عواملی بود که موجب شد ، مهندس عارف رببیعان، به یکی از برترین و محبوب ترین مدرسان کنکور اسان است تبدیل شود.

همانطور که ذکر شد، این استاد حاذق و برتر، به تدریس درس شیمی و همچنین تدریس محاسابات ریاضی در کنکور آسان است مشغول می باشند.

استاد عارف ربیعیان در برنامه های تلویزیونی کنکور آسان است

استاد عارف ربیعیان در برنامه های تلویزیونی اوج یادگیری ، یادگیری آسان و زنگ پنجم حضور دارد. توصیه های مشاوره ای و برنامه ریزی ایشان نیز به طور رایگان برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور قابل مشاهده است.

دیگر اساتید کنکور آسان است :

برنامه های تلویزیونی عارف ربیعیان در صدا و سیما

 • برنامه ی اوج یادگیری : شبکه ی ۲ سیما
 • برنامه ی یادگیری آسان : شبکه ی ۴ سیما
 • برنامه ی یادگیری آینده ی موفق : شبکه ی ۵ سیما
 • برنامه ی زنگ پنجم : شبکه ی ۵ سیما
 • برنامه ی یادگیری برتر : تمامی شبکه های استانی

زمان پخش تدریس استاد عارف ربیعیان در برنامه ی تلویزیونی اوج یادگیری

زمان پخش برنامه های استاد عارف ربیعیان در برنامه ی تلویزیونی اوج یادگیری از شبکه ی دو : ساعت ۱۷:۳۰ و تکرار آن روز بعد ساعت ۱۳:۳۰

زمان پخش تدریس استاد عارف ربیعیان در برنامه ی تلویزیونی یادگیری آسان

زمان پخش برنامه های استاد عارف ربیعیان دربرنامه ی تلویزیونی یادگیری آسان از شبکه ی چهار : ساعت ۱۶:۳۰ و تکرار آن روز بعد  ساعت ۱۳:۴۵

زمان پخش تدریس استاد عارف ربیعیان در برنامه ی تلویزیونی یادگیری برتر از شبکه های استانی

برای اطلاع از زمان پخش این برنامه به جدول پخش موجود در سایت صدا و سیمای استان مربوطه ی خود مراجعه کنید.

استاد عارف ربیعیان در فضای مجازی

 • آدرس اینستاگرام استاد عارف ربیعیان
 • ojeyadgiri.tv2@
 •  
 • آدرس کانال تلگرام  استاد عارف ربیعیان :
 • ojeyadgiritv2@

 

 

دی وی دی های آموزشی استاد عارف ربیعیان

به طور کلی دی وی دی های استاد عارف ربیعیان در درس زبان انگلیسی به چهار دسته تقسیم می شوند:

 1. ویدیو های آموزشی
 2. ویدیو های تکنیک های تست زنی
 3. ویدیو های جمع بندی
 4. ویدیوهای خلاقیت

دی وی دی های آموزشی

دانش آموزان با استفاده از دی وی دی های آموزشی شیمی استاد ربیعیان می توانند به سطح بالایی در این درس برسند و درصد خوبی را در کنکور سراسری از آن خود کنند.

دانش آموزان و داوطلبان کنکوری با استفاده از تدریس های استاد ربیعیان در درس شیمی، بی نیاز از هر منبع مطالعاتی دیگر می شوند.

اگر از پایه در فهم مسائل شیمی مشکل دارید باید از دی وی دی های آموزشی استاد ربیعیان استفاده کنید و سپس با استفاده از دی وی دی های تست زنی شیمی استاد ربیعیان به تقویت مهارت تست زنی خود بپردازید.

دی وی دی های تست زنی

مهم ترین عامل در درس شیمی، مهارت و سرعت عمل در تست زنی می باشد.

تکنیک های تست زنی عارف ربیعیان سرعت شما را در حل تست ها بالامی برد و مهارت خوبی را در حل تست های سنگین و سخت به شما خواهد داد.

در واقع آن چه که شما را از دیگر دانش آموزان متمایز می کند نحوه ی حل تست در کمترین زمان ممکن است.

مهندس عارف ربیعیان این تکنیک ها را در قالب دی وی دی های تست زنی به صورت کاملا حرفه ای و دقیق و با ذکر همه نکات لازم ارائه داده اند

کلاس های خصوصی استاد عارف ربیعیان

شاید شماهم جزء آن دسته از دانش آموزان باشید که مایل باشید در کلاس های استاد ربیعیان به صورت خصوصی حضور داشته باشید . باید گفت که مهندس ربیعیان به هیچ عنوان کلاس خصوصی برگزار نمی کنند و تمامی آموزش های ایشان از طریق دی وی دی های آموزشی کنکور اسان است در اختیار شما قرار می گیرد . پس هر گونه ادعا و سودجویی درباره ی برگزاری کلاس های خصوصی استاد عارف ربیعیان ، کذب بوده و تنها راه دسترسی به آموزش های استاد ، ویدیو های آموزشی ایشان می باشد .

مشاوره و برنامه ریزی استاد عارف ربیعیان

از ویژگی های مشاوره و برنامه ریزی به سبک استاد ربیعیان می توان به موارد زیر اشاره کرد :

۱- گروه مشاوران صدزن در تمامی دروس کنکور همراه شما هستند تا رفع اشکال درسی را برای شما به صورت ویژه انجام دهند تا مشکلی از بابت یادگیری نداشته باشند.

۲- پیگیری های منظم روزانه و هفتگی که به صورت سیستمی انجام می شود و دانش آموزان،اولیای آنها و مشاوران نظارت کامل بر نحوه انجام کار دارند.

۳- مشاوره روانشناسی و انگیزشی توسط برترین روانشناسان موسسه کنکور آسان است که تمامی مسیر های موفقیت تحصیلی را از صفر تا صد برای دانش آموزان عزیز ترسیم و افکار منفی و موانع ذهنی را دور می کنند.

۴- و….

داشتن مشاور و برنامه ریزی تحصیلی برای دانش آموزان بسیار حائز اهمیت است زیرا مشاورین نقشه راه را برای رسیدن به موفقیت به آنها نشان می دهند.

این مشاورین تا روز کنکور همراه با شما دانش آموزان هستند و اگر آنها در ادامه این راه دچار مشکل شوند ، علاوه بر مشاوره درسی ، مشاوره انگیزشی و روحی روانی نیز  به آنها می دهند.

استاد عارف ربیعیان در اوج یادگیری

مهندس ربیعیان حضور خود در اوج یادگیری از برنامه های تلویزیونی کنکور آسان است را با کمک و همراهی استاد احمدی برگزار کرد.

از همان روز های نخست  نیز دانش آموزان و داوطلبان بسیاری برای خرید محصولات زبان انگلیسی کنکور آسان است اقدام کردند.

تدریس استاد عارف ربیعیان در برنامه اوج یادگیری کنکور آسان است قدیمی ترین و پرطرفدارترین برنامه آموزشی صدا و سیماست.

هدف ارائه ی چنین برنامه هایی از صدا و سیما برقراری عدالت آموزشی برای همه ی دانش آموزان در سراسر کشور با هر گونه امکاناتی است .

زمان پخش برنامه های استاد عارف ربیعیان در برنامه تلویزیونی اوج یادگیری از شبکه ۲ سیما ساعت ۳۰ : ۱۷ و تکرار آن روز بعد ساعت ۳۰ : ۱۳ می باشد.

دیگر اساتید اوج یادگیری  :

امیر حسین شاهانی در درس فیزیک و ریاضی،
امیر دانش زاده در درس زبان انگلیسی
عارف ربیعیان در درس شیمی
مهدی شیخی و  عرفان پازوکی در زیست شناسی 
استاد احمدی و سیروس ستارنژاد در ادبیات فارسی  

عارف ربیعیان در فضای مجازی

بعضی از شما دانش آموزان و داوطلبان عزیز به دنبال پیج اینستاگرام عارف ربیعیان و یا کانال تلگرام ایشان هستید و شاید این سوالات در ذهن شما ایجاد شده است که همسر عارف ربیعیان کیست ؟ یا ماشین عارف ربیعیان چیه ؟ ویکی پدیا عارف ربیعیان و بسیاری از سوالات دیگر…

ما می دانیم که این پرسش ها از روی محبت و علاقه شما دانش آموزان به مهندس ربیعیان می باشد ولی توصیه ما این است که ذهن شما دانش آموزان عزیز نباید درگیر به حواشی این مدرس برتر شیمی شود ولی این را بدانید که ایشان متولد دهه ۷۰ می باشد و ما از داشتن این مدرس جوان و پرانرژی و برتر در موسسه کنکور آسان است به خود می بالیم.

 

دانلود جزوات شیمی دهم مهندس ربیعیان

جزوه فصل اول شیمی دهم عارف ربیعیان

جزوه فصل دوم شیمی دهم عارف ربیعیان

جزوه فصل سوم شیمی دهم عارف ربیعیان

دانلود جزوات شیمی یازدهم مهندس ربیعیان

جزوه فصل اول شیمی یازدهم عارف ربیعیان

جزوه فصل دوم شیمی یازدهم عارف ربیعیان

جزوه فصل سوم شیمی یازدهم عارف ربیعیان

دانلود جزوات شیمی دوازدهم مهندس ربیعیان

جزوه و نکات فصل اول شیمی دوازدهم عارف ربیعیان

جزوه و نکات فصل دوم شیمی دوازدهم عارف ربیعیان

جزوه و نکات فصل سوم شیمی دوازدهم عارف ربیعیان

جزوه و نکات فصل چهارم شیمی دوازدهم عارف ربیعیان

شیمی کنکور

درس شیمی یکی از دروس مشترک بین دانش آموزان رشته ریاضی و تجربی می باشد همچنین این درس یکی از دروس تاثیر گذار در رتبه شما دانش آموزان کنکوری به شمار می رود.

درجه سختی سوالات شیمی در کنکور سال های اخیر سیر صعودی داشته است پس باید یک روش مطالعه کارآمد هم برای مطالب حفظی و هم برای مسائل این درس اتخاذ کنید.

درس شیمی علمی تجربی است که به خواص مواد و پیوندها و مولکول ها و ترکیبات و …. می پردازد.

از آنجا که درس شیمی به عنوان یکی از دروس محاسباتی محسوب می شود فقط روخوانی و حفظ کردن مطالب کافی نیست بلکه مهارت بالا و سرعت عمل در تست زنی بسیار مهم است.

پس باتوجه به این توضیحات برای اینکه بتوانید در شیمی کنکور موفق باشید باید از یک منبع تست زنی استفاده کنید که تمام تکنیک های تست زنی را به طور کامل و جامع به شما دانش آموزان آموزش دهید.

محصولات تست زنی شیمی استاد عارف ربیعیان در سال های اخیر به عنوان بهترین منبع تست زنی برای درس سخت شیمی شناخته شده است که دانش آموزان بسیاری با استفاده از آن توانسته درصد خود را در این درس ارتقا بخشند.

کتاب تست شیمی عارف ربیعیان

استاد ربیعیان چندین جزوه و کتابچه و کتاب تست برای آموزش شیمی برای کنکور و المپیاد شیمی تالیف کرده اند سابقه حضور و کسب رتبه های برتر ایشان در المپیاد شیمی کمک شایانی به ایشان برای تالیف کتاب تست شیمی کرده است همچنین ایشان در مجموعه فصل اول شیمی دوازدهم به طور ویژه یک کتاب تست در انتشارات گیلنا به چاپ رسانده اند که از قویترین آموزش و تست های سطح بالا در مورد اسید و باز است.

ویژگی های تدریس شیمی مهندس ربیعیان در کنکور آسان است

تدریس های شیمی مهندس ربیعیان در دو سطح، هم برای آموزش پایه ای برای کسب نمره ۲۰ در امتحانات و تدریس های تست زنی برای صد زدن در کنکور و المپیاد کاربرد دارد. شما می توانید منابع ایشان را به صورت آموزش ، تست زنی ، جمع بندی  و خلاقیت تهیه کنید عارف ربیعیان با انرژی و سبک خاص تدریس خود ، طرفداران و علاقمندان بسیاری پیدا کرده است بسیاری از دانش آموزان موسسه کنکور آسان است ( انتشارات گیلنا ) که درس شیمی را تهیه کرده اند در کنکور به راحتی به درصد های بالای ۷۵ درصد رسیده اند ویژگی تدریس شیمی مهندس ربیعیان در این است که : حتی دانش آموزانی که در سال آخر مدرسه نمی روند و غیر حضوری ثبت نام کرده اند با تهیه دی وی دی های ایشان بی نیاز از هر نوع مکمل و یادگیری دیگری هستند نمونه تدریس شیمی مهندس ربیعیان را در زیر مشاهده می کنید.

نمونه تدریس شیمی عارف ربیعیان

قیمت محصولات شیمی عارف ربیعیان

لیست قیمت محصولات شیمی استاد عارف ربیعیان به تفکیک پایه به پایه به شرح زیر است :

قیمت شیمی دهم عارف ربیعیان رشته تجربی و ریاضی

عنوان مدرس قیمت
آموزش فصل ۱ شیمی مهندس ربیعیان ۱۰۵
آموزش فصل ۲ شیمی مهندس ربیعیان ۱۲۰
آموزش فصل ۳ شیمی مهندس ربیعیان ۱۰۵
همایش مسائل ۱۰و ۱۱ مهندس ربیعیان ۲۸۰
روش تست زنی فصل ۱ مهندس ربیعیان ۱۳۵
روش تست زنی فصل ۲ مهندس ربیعیان ۱۰۵
روش تست فصل ۳ مهندس ربیعیان ۱۲۰
جمع بندی شیمی ۱۰ مهندس ربیعیان ۷۵

قیمت شیمی یازدهم عارف ربیعیان رشته تجربی و ریاضی

عنوان مدرس قیمت
آموزش شیمی فصل ا مهندس ربیعیان ۷۵
آموزش شیمی فصل ۲ مهندس ربیعیان ۱۰۵
آموزش شیمی فصل ۳ مهندس ربیعیان ۷۵
روش تست زنی فصل ۱ مهندس ربیعیان ۲۱۰
روش تست زنی فصل ۲ مهندس ربیعیان ۱۳۵
روش تست زنی فصل ۳ مهندس ربیعیان ۷۵
همایش مسائل ۱۱و۱۰ مهندس ربیعیان ۲۸۰
محاسبات سریع ریاضی مهندس ربیعیان ۴۰
جمع بندی شیمی یازدهم مهندس ربیعیان ۷۰

قیمت شیمی دوازدهم عارف ربیعیان رشته تجربی و ریاضی

عنوان مدرس قیمت
آموزش فصل ۱ شیمی مهندس ربیعیان ۱۳۰
آموزش فصل ۲ شیمی مهندس ربیعیان ۱۳۰
روش تست زنی فصل ۱ مهندس ربیعیان ۲۰۰
روش تست زنی فصل ۲ مهندس ربیعیان ۲۰۰
روش تست زنی فصل ۳ مهندس ربیعیان ۱۶۰
روش تست زنی فصل ۴ مهندس ربیعیان ۱۵۵
جمع بندی فصل ۱و۲ مهندس ربیعیان ۱۶۰
جمع بندی فصل ۳و۴ مهندس ربیعیان ۱۶۵
سوالات احتمالی مهندس ربیعیان ۷۰
خلاقیت فصل ۱و۲ مهندس ربیعیان ۹۰
استوکیومتری مهندس ربیعیان ۷۰
 اسید و باز مهندس ربیعیان ۱۲۰

 

خرید دی وی دی های مهندس عارف ربیعیان

برای خرید و ثبت سفارش محصولات و دی وی دی های مهندس ربیعیان لطفا یا از طریق سایت رسمی کنکور آسان است و انتخاب رشته و پایه تحصیلی اقدام به خرید منابع کنید یا با شماره ۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰  تماس گرفته و هزینه مربوط رابه شماره حساب کنکور آسان است واریز بفرمایید.

کد تخفیف خرید محصولات استاد عارف ربیعیان

برای دریافت کد تخفیف و خرید ارزان محصولات و منابع استاد ربیعیان و موسسه کنکور آسان است کافیست کد تخفیف app-off را به هنگام ثبت سفارش وارد نمایید و از تخفیف خرید اینترنتی دی وی دی ها استفاده کنید همچنین دفتر کنکور آسان است نیز برای افرادی که خواستار دریافت کد تخفیف هستند به صورت ۲۴ ساعته آماده پشتیبانی می باشد.

مشاوره و تماس با مهندس ربیعیان

دانش آموزان و داوطلبان کنکور می توانند جهت برقرای ارتباط ، دریافت برنامه ریزی و مشاوره مهندس ربیعیان یا کسب اطلاعات لازم راجع به محصولات کنکور آسان است با شماره مستقیم  ۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰ در تماس باشند و راهنمایی های لازم را از ایشان دریافت کنند.

مشاوره و برنامه ریزی با مهندس عارف ربیعیان

در مسیر کنکور داشتن مشاور و برنامه ریزی صحیح و اصولی ، یک اصل مهم تلقی می شود. تاثیر مشاور بر روند رشد دانش آموزان بر هیچ کسی پوشیده نیست و برنامه ی صحیح در مسیر کنکور، به عنوان نقشه ی راه، از ملزومات موفقیت شماست.

دانش آموزان بسیاری مایل هستند که با استاد عارف ربیعیان و تیم مشاوره ی حرفه ای ایشان ارتباط برقرار کنند، شما عزیزان می توانید با شماره ی ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ ارتباط برقرار کنند.

استاد عارف ربیعیان با سابقه بیش از ۱۵ سال در زمینه مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی و کنکور ، قویترین مشاوران کنکور آسان است را گردآوری کرده اند تا با مشاوره رایگان تحصیلی همه دانش آموزان سراسر کشور از خدمات یکسان مشاوره ای بهره مند شوند.

تیم مشاوره ی استاد عارف ربیعیان از حرفه ای ترین مشاوران تحصیلی و شغلی تشکیل شده  است و روان شناسان خبره ای را در اختیار دانش آموزان و حتی والدین آن ها قرار می دهد .

یکی از ملزومات رسیدن به موفقیت ، داشتن برنامه ریزی مناسب و داشتن یک مشاور حرفه ای است . موسسه ی کنکور آسان است بهترین مشاوران را در اختیار شما قرار خواهد داد .

تماس با استاد عارف ربیعیان

انواع طرح های مشاوره ای عارف ربیعیان

 • در جدول زیر طرح های مشاوره ای موسسه کنکور آسان است (اوج یادگیری) را مشاهده می کنید :

ردیف نام طرح رده تحصیلی متناسب با طرح
۱ طرح سرمایه ( آینده سازان ) مناسب برای دانش آموزان پایه نهم به دهم
۲ طرح نخبگان مناسب برای دانش آموزان پایه دهم و یازدهم
۳ طرح نخبگان پلاس مناسب برای دانش آموزان پایه دوازدهم
۴ طرح اوج یادگیری مناسب برای فارغ التحصیلان

جهت برقرای ارتباط با استاد عارف ربیعیان و همچنین دریافت برنامه ریزی و مشاوره  ، می توانید با  شماره رسمی دفتر موسسه ی کنکور اسان است   ۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰ تماس حاصل فرمایید و راهنمایی های لازم را از ایشان دریافت کنید .

راه های ارتباطی با استاد عارف ربیعیان

تنها راه تماس با شخص  مهندس ربیعیان شماره تلفن ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰  و  ۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰ می باشد. همچنین شما دانش آموزان عزیز میتوانید مهندس ربیعیان را در صفحات مجازی دنبال کنید. برای ارتباط با تلگرام و واتساپ استاد عارف ربیعیان نیز می توانید از طریق شماره ی ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ اقدام کنید. شماره تلفن رسمی دفتر استاد ربیعیان  ۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰ می باشد.

مشاوره کنکور آسان است

بی شک موفقیت در مسیر کنکور بدون داشتن برنامه ریزی مناسب و همراه داشتن یک مشاور خبره و آگاه ، میسر نیست .

تیم مشاوره حرفه ای موسسه کنکور آسان است ، با داشتن مشاوران عالی و با تجربه ، شما را در رسیدن به موفقیت یاری می کنند .

برای ارتباط با مشاوران ما و دریافت برنامه ریزی تحصیلی و همچنین خرید محصولات ، می توانید با شماره های زیر تماس برقرار کنید .

 

شماره ی دفتر رسمی موسسه کنکور آسان است : ۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰

 

شماره ی مشاور ارشد موسسه کنکور آسان است : ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰

 

نام عنوان درسی نام استاد
ادبیات فارسی استاد حسین احمدی و استاد سیروس ستار نژاد ، استاد علی آبان
زبان عربی استاد حسین احمدی
دین و زندگی استاد حسین احمدی و استاد سعید بدلی
زبان انگلیسی استاد امیر دانش زاده ، استاد حمید رضا محبوبی آرانی ، استادشهرداد محجوبی
زیست شناسی دکتر مهدی شیخی ، دکتر هژیر امیری ، دکتر عرفان پازوکی
شیمی استاد عارف ربیعیان
ریاضی و فیزیک مهندس امیر مسعودی ، مهندس امیر شاهانی ، مهندس علیرضا علیشاه

خرید محصولات کنکور آسان است :

برای خرید محصولات کنکور آسان است ، می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید .

همچنین به راحتی قادر خواهید بود ، از طریق اپلیکشین رسمی موسسه کنکور آسان است ، اقدام به ثبت سفارش کنید و محصول مورد نظر خود را درب منزل دریافت کنید .

دانلود نسخه android اپلیکیشن کنکور آسان است در بازار

دانلود نسخه iOS اپلیکیشن کنکور آسان است در سیب اپ

دانلود نسخه android اپلیکیشن کنکور آسان است با لینک مستقیم

راهنمای خرید محصولات کنکور آسان است از اپلیکیشن

راه های ارتباطی ما :

اینستاگرام موسسه کنکور آسان است : ojeyadgiri.tv2@

تلگرام موسسه کنکور آسان است : ojeyadgiritv2@

واتساپ موسسه کنکور آسان است : ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰

دفتر موسسه کنکور آسان است : ۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰

مشاور موسسه کنکور آسان است : ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰

 

50
دیدگاه‌های نوشته

*
*

  نازیلا اصحابی 1398-11-27 پاسخ

  شیمی یازدهم عارف ربیعیان بسیار حرفه ای تدریس شده
  من هر دو مجموعه آموزش و تست زنی شیمی یازدهم موسسه کنکور آسان است رو دیدم
  قبلا هم شیمی آقای مهر پور رو دیده بودم ولی مهندس ربیعیان خیلی خوب از عهده تدریس براومده
  ای کاش از اول تدریس های مهندس ربیعیان رو تهیه میکردم

  نازنین 1398-12-07 پاسخ

  سلام
  شیمی کنکور آسان است را فقط آقای عارف ربیعیان تدریس می کنند؟
  اخه مهندس ربیعیان فقط تو برنامه اوج یادگیری تدریس می کنند

   کنکور آسان است 1398-12-08 پاسخ

   سلام
   در حال حاضر تنها مدرس و قویترین مدرس شیمی کنکور در صدو سیما مهندس ربیعیان می باشد
   موسسه کنکور آسان است افتخار دارد که تدریس درس شیمی این موسسه را ایشان بر عهده دارد

  سایه 1399-01-11 پاسخ

  جمع بندی های شیمی مهندس عارف ربیعیان برای نظام جدید تدریس شدند؟
  ایشون بهترین مدرس کنکور آسان است هستند با اختلاف زیاد
  تشکر هم میکنم ازشون و انتشارات گیلنا

   کنکور آسان است 1399-01-11 پاسخ

   سلام سایه عزیز
   جمع بندی و خلاقیت دوازدهم شیمی مهندس عارف ربیعیان تدریس شده است
   همچنین همایش دهم و یازدهم
   برای تهیه شیمی کنکور آسان است از منوی سایت اقدام کنید یا اپلیکیشن کنکور آسان است را نصب کنید

  حمیده حساوی 1399-01-12 پاسخ

  شیمی کنکور آسان است واقعا واقعا واقعا خیلی خوب تدریس شده
  ادم از دیدنش خسته نمیشه
  ممنونم از مهندس عارف ربیعیان

  احمد استکی 1399-01-12 پاسخ

  ببخشید همایش های اساتید کنکور آسان است کی برگزار میشه؟
  دوست من پارسال همایش شیمی مهندس عارف ربیعیان رو شرکت کردند تو اصفهان و خیلی راضی بودن
  امسال هم اقای امیر مسعودی و عارف ربیعیان همایش میان؟

   کنکور آسان است 1399-01-12 پاسخ

   سلام احمد عزیز
   هنوز برای همایش های شیمی مهندس عارف ربیعیان و سایر دروس موسسه کنکور آسان است تصمیم نگرفتن
   به دلیل شرایط خاص کرونا که تو کشور ایجاد شده فعلا چیزی قابل پیش بینی نیست

  نسرین 1399-01-14 پاسخ

  ببخشید مهندس ربیعیان برای بخش حفظیات شیمی نظام جدید تدریس جداگانه دارند؟
  و یه سوال دیگه
  محاسبات سریع ریاضی در شیمی مهندس عارف ربیعیان برای درس شیمی خوبه فقط؟
  ممنونم از کنکور آسان است
  شیمی تون توپه

   کنکور آسان است 1399-01-14 پاسخ

   سلام
   شیمی عارف ربیعیان به صورت آموزشی و تست زنی تدریس شده
   حفظیات شیمی در دی وی دی های آموزشی شیمی کنکور آسان است تدریس شده و میتونید از سایت یا اپلیکیشن کنکور آسان است هم تهیه کنید
   محاسبات سریع ذهنی ریاضی نیز برای همه دروس قابل استفاده است

  سارا ر 1399-01-18 پاسخ

  من دی وی دی های شیمی آقای عارف ربیعیان رو دیدم
  اوایل اسفند از طریق همین سایت تهیه کردم
  اول خواستم از شما تشکر کنم ک راهنمایی خوبی برای خرید دی وی دی های کنکور آسان است کردین و دوم تشکر کنم از مهندس عارف ربیعیان با تدریس های بسیار بسیار بسیار عالی
  کاش می شد ایشان ریاضی هم درس میدادن

  میثم ترخان دهدشت 1399-01-24 پاسخ

  مهندس ربیعیان حرف نداری
  جدیدا کم تشریف میارین اوج یادگیری
  یه کنکور آسان است و یه عارف ربیعیان
  آزمون دیروز گزینه دو شیمی رو ۹۵ زدم
  ایشالا شیمی فقط ۱۰۰
  شیمی عارف ربیعیان بی نظیره

  پریسا خدادادی 1399-01-28 پاسخ

  عارف ربیعیان بدون شک بهترین مدرس شیمی کنکوره

  خانم ربیعی 1399-01-29 پاسخ

  عارف ربیعیان شیمی را آسان ترین درس کنکور میکنه
  اینو از زبان کسی بشنوید که امسال تو کنکور صد میخواد بزنه
  مرسی از کنکور آسان است و برنامه ریزی های مشاور خوبم

  النا 1399-02-13 پاسخ

  بابا خیلی خوبی
  عارف ربیعیان عشقی عشق

  Simin 1399-03-26 پاسخ

  عارف ربیعیان شیمی ش بی نظیره
  بنظر من دانش آموز های کم هوش هم میتونن راحت بالای هفتاد تست بزنن

  سرلک 1399-03-30 پاسخ

  من بیست روز قبل از طریق اپلیکیشن کنکور آسان است جمع بندی های شیمی مهندس عارف ربیعیان رو سفارش دادم
  بابا این ربیعیان بی نظیره.👌
  حالا میفهمم شیمی رو هم میشه بالای ۸۰ تست زد
  مرسی از ربیعیان دوست داشتنی

  ضیائی 1399-04-06 پاسخ

  سلام به سایت خوب کنکور آسان است
  شیمی دوازدهم عارف ربیعیان بسیار عالی و فوق‌العاده ست
  حتی برای من که امسال مدرسه نرفتم و غیر حضوری داشتم

  آرش میلاشی 1399-04-19 پاسخ

  قیمت شیمی دهم عارف ربیعیان اندازه سه جلسه کلاس خصوصی من شد
  واقعا بصرفه است قیمت محصولات کنکور آسان است

  زهرا سید رسولی 1399-04-26 پاسخ

  شیمی دوازدهم عارف ربیعیان آموزشی هم داره با فقط تست زنی هست؟
  برای رشته تجربی میخوام
  شیمی کنکور آسان است مدرس دیگه ای هم داره؟

  مینا اعتمادی 1399-05-06 پاسخ

  میشه جزوه های شیمی عارف ربیعیان رو تو سایت بزارین دانلود کنیم؟
  من دی وی دی ها را از یکی تهیه کردم ولی جزوه هاش گم شده بوده

   کنکور آسان است 1399-05-06 پاسخ

   سلام
   حتما چزوه های شیمی مهندس عارف ربیعیان امروز بارگذاری می شوند

  عطارد 1399-05-17 پاسخ

  کتاب تست شیمی عارف ربیعیان فقط برای یک فصل هست ؟
  اینو خدای ربیعیان چاپ کرده یا انتشارات گیلنا

   کنکور آسان است 1399-05-18 پاسخ

   سلام
   بله برای فصل اول سال دوازدهم هست
   این کتاب در انتشارات گیلنا تهیه شده و دو عدد دی وی دی هم ضمیمه آن است و می تونین از طریق اپلیکیشن سفارش بدین

  barane 1399-07-26 پاسخ

  باسلام.
  تو برنامه اوج یادگیری آقای ربیعیان فرمودن برای گرفتن بسته آموزش که اونروز رایگان بود( ریاضی وشیمی) عدد۲و عدد۲۲رو به سامانه پیامکی ارسال کنیم.من ارسال کردم ولی پیامی دریافت نکردم چرا؟

  طالبی 1399-08-16 پاسخ

  شیمی مهندس عارف ربیعیان بهترین منبع شیمی کنکور عه
  من اصلا تدریس های معلم رو آنلاین نمیشم. دی وی دی های سال دوازدهم رو از اپلیکیشن خریدم و کامل هم آموزش میدن هم تست تدریس می کنند

  مرصاد جواهری 1399-08-16 پاسخ

  استاد ربیعیان جزوه ها شون رایگان هست استفاده کنیم
  حلال هست؟

   کنکور آسان است 1399-08-16 پاسخ

   بله
   جزوات مهندس ربیعیان رایگان هستند

  امیر بنیامین 1399-08-25 پاسخ

  سلام
  مرسی از استاد ربیعیان و مشاور خوبم خانم ادیب عزیز که خیلی زحمت کشیدن برای برنامه ریزی شخصیم
  و منو آماده کردن برای پزشکی❤️

  امید دانش 1399-09-06 پاسخ

  من تازه شیمی آقای ربیعیان رو تهیه کردم
  بنظرتون می اونم تو کنکور ۱۴۰۰ شیمی رو بالای ۶۰ بزنم ؟

  امید دانش 1399-09-06 پاسخ

  آیا تو کنکور ۹۹ رتبه دو رقمی و سه رقمی از مجموعه کنکور آسان است داشتیم ؟
  لطفاً اگه هست اسم هاشون رو درج کنید ..

   کنکور آسان است 1399-09-07 پاسخ

   بسیار زیاد هستند دوست عزیز

  جمشیدیان 1399-11-04 پاسخ

  من نمونه تدریس شیمی استاد ربیعیان را داخل سایت konkursara.com دیدم
  خیلی خوشم اومد از نحوه تدریسشون
  به مشاور خوبم خانم حکمت سفارش دادم خلیم زود و به موقع به دستم رسید ازشون خیلی ممنونم

  رضا عامری 1399-11-04 پاسخ

  تدریس استاد ربیعیان برای کدوم پایه ها هست؟

   کنکور آسان است 1399-11-04 پاسخ

   استاد عارف ربیعیان درس شیمی را برای دانش آموزان پایه دهم، یازدهم و دوازدهم رشته تجربی و ریاضی تدریس کرده اند.

  راحله ابیار 1399-11-04 پاسخ

  خانم حکمت بهترین مشاوره
  برنامه ریزیشون حرف نداره
  با برنامه ریزی ایشون من تونستم درصدامو به ۷۵ درصد برسونم

  گیلدا 1399-11-04 پاسخ

  من میخوام دی وی دی های شیمی استاد ربیعیان رو سفارش بدم میشه لطفا راهنماییم کنید باید چیکارکنم؟

   کنکور آسان است 1399-11-04 پاسخ

   با شمار ۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰ تماس بگیرید راهنماییتون می کنند.

  عالمیان 1399-11-05 پاسخ

  تدریس شیمی استاد ربیعیان حرف نداره عاااااالیه

  اسداللهی 1399-11-05 پاسخ

  تکنیک های تست زنی و دی وی دی های آموزشی استاد ربیعیان خیلی خوب و کافیه
  هم مفهوم رو به طور کامل توضیح میدن و هم تکنیک های تست زنی کاملی توضیح میدن

  گلبهار 1399-11-05 پاسخ

  برای تهیه دی وی دی های آموزشی شیمی یازدهم تجربی باید چیکار کنیم؟

   کنکور آسان است 1399-11-05 پاسخ

   می تونید از طریق اپلیکیشن کنکور آسان است اقدام کنید و یا با شماره ۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰ تماس بگیرید

  صبا 1399-11-09 پاسخ

  شیمی استاد ربیعیان حرف نداره
  واقعا حرفه ایی تدریس شده

  هانیه محمودیان پور 1399-11-12 پاسخ

  خانم حکمت بهترین مشاورتونه
  من باهاشون چند هفته کار کردم و بعدش پکیج شیمی استاد ربیعیان رو بهم معرفی کردن
  خیلی ممنونم ازبرنامه ریزیشون و پیگیری های به موقشون

  گلاره 1399-11-13 پاسخ

  تدریس شیمی استاد ربیعیان به چه صورت است؟

   کنکور آسان است 1399-11-13 پاسخ

   محصولات شیمی استاد ربیعیان به صورت آموزشی و تست زنی می باشد.

  طالبیان محمد 1399-12-05 پاسخ

  سلام من اصلا تو آزمون های آزمایشیم درس شیمی رو نمی تونستم سوالاشو خوب جواب بدم اما از وقتی که دی وی دی های آقای ربیعیان رو گرفتم درصدام واقعا پیشرفت کرده
  دستتون درد نکنه با همچین استادایی که دارید.

  سارا حسینی 1399-12-15 پاسخ

  سلام خسته نباشید خواستم بپرسم که استاد ربیعیان درس ریاضیات و فیزیک هم تدریس انلاین دارن؟ لطفا جوابمو بدید

  تارا 1399-12-25 پاسخ

  سلام خسته نباشید تدریس استاد ربیعیان واقعا حرف ندارهههه

  صالح نیا 1400-01-13 پاسخ

  واااای تدریس استاد ربیعیان خیلی خوبه
  من هیچی از درس شیمی متوجه نمی شدم اما از وقتی با دی وی دی های استاد ربیعیان پیش رفتم خیلی پیشرفت کردم