سامان مطلبی کیست ؟ سامان مطلبی به تدریس کدام درس می پردازد ؟ سامان مطلبی و موسسه کنکور آسان است چه نوع همکاری ای با یکدیگر دارند ؟ در این مطلب از سایت رسمی موسسه کنکور آسان است ، قصد داریم که یک بیوگرافی جامع و کامل را از سامان مطلبی ، این استاد برجسته ، ارائه دهیم و در بخش های مختلف این مطلب ، زندگی نامه و روزمه کاری پر بار ایشان را خواهیم خواند . درس ریاضی از جمله دروس دشوار اختصاصی بوده و نیاز به منابع سطح عالی و کافی دارد . منبعی که دانش آموزان را بی نیاز از هر منبع دیگری کند و همراه با آموزش تشریحی به نکات تست زنی کنکور نیز بپردازد. در موسسه کنکور آسان است ، وظیفه تدریس درس ریاضی (رشته ریاضی ، رشته تجربی ، رشته انسانی) بر عهده مهندس سامان مطلبی است . بیشتر مشاوران ، درس ریاضی را جز دروس دشوار و سرنوشت آفرین در میان دروس اختصاصی به حساب می آورند که نشان دهنده این امر است که با تلاش و مطالعه بسیار ، می توان به درصد بالایی در این درس دست یافت . این درس ، در بین برخی رشته های شرکت کننده در آزمون سراسری (گروه آزمایشی علوم ریاضی ، علوم تجربی ، علوم انسانی ) جز دروس تخصصی طبقه بندی می گردد و اهتمام ویژه ای را در میان داوطلبان هر سه رشته ایجاب می کند . بنابراین داوطلبان می بایست نگاه ویژه ای را نسبت به این درس داشته باشند و حتما زمان و انرژی کافی را برای مطالعه آن در نظر بگیرند . موسسه کنکور آسان است نیز از بهترین اساتید برای آموزش دروس اختصاصی استفاده کرده تا کلیه دانش پژوهان بتوانند به درصد خوبی در این دروس دست پیدا کنند و در نهایت به رشته مورد علاقه خود برسند . درس ریاضی ، توسط استاد سامان مطلبی تدریس می شود و نکات ناب ارائه شده در محصولات کنکور اسان است ، شما را از هر گونه کلاس خصوصی یا آموزش های متفرقه بی نیاز می سازد .

کنکور آسان است

موسسه  کنکور آسان است ، اولین انتشارات کنکوری می باشد که مجوز نشر لوح های فشرده را از وزارت ارشاد دریافت کرد و اقدام به تولید ویدئو های آموزشی در زمینه کنکور و تست زنی نمود .

 • اهداف تشکیل این موسسه را می توان در چند سطر بیان کرد که به شرح زیر است :
 1. تحقق عدالت آموزشی
 2. امکان بهره مندی تمام دانش آموزان در سراسر کشور از تدریس حرفه ای اسایتد در زمینه کنکور
 3. امکان بهره مندی تمام دانش آموزان در سراسر کشور از راهنمایی و هدایت تحصیلی
 4. امکان بهره مندی دانش آموزان و داوطلبان آزمون سراسری از مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی
 5. رشد و شکوفایی دانش آموزان در همه نقاط کشور به خصوص مناطق محروم
 6. استعداد یابی دانش آموزان و کمک به آن ها برای موفقیت در مسیر کنکور
 7. تدریس تمام دروس عمومی و اختصاصی در همه دروس
 8. ارائه نکات تست زنی و حل سوالات در کمترین زمان ممکن
 9. کاهش هزینه های تحصیل و برقراری برابری آموزشی میان دانش آموزان به خصوص مناطق محروم
 10. ایجاد امید و خودباوری و همچنین اعتماد به نفس در دانش آموزان ، برای موفقیت در آزمون سراسری

بیوگرافی مهندس سامان مطلبی

 • اولین مدرس تکنیکی کنکور محتوایی ایران
 • مدرس کنکور آسان است (انتشارات گیلنا)
 • مدرس دو درس ریاضی و فیزیک در صدا و سیما ، در ۳۰ استان کشور
 • مبتکر آموزش مدرن فیزیک و ریاضی بدون استفاده از فرمول
 • تنها مدرس هندسه بدون فرمول در کشور

ایشان به تدریس درس ریاضی در آموزشگاه های مطرح کشور مشغول هستند و از اساتید برجسته در این درس به شمار می آیند . رزومه کاری قوی و قبولی های متعدد ایشان نشان از تبحر بالای وی در تدریس دارد . به طوری که دانش آموزان را به کسب رتبه و تراز بالا در این

درس دشوار ، سوق می دهد و موفقیت آن هارا در آزمون سراسری تضمین می کند . تسلط کافی بر محتوای کتاب درسی و ارائه ی نکات طلایی و ناب کنکوری از ویزگی های تدریس ایشان است .  

 

ریاضی مهندس سامان مطلبی

استاد سامان مطلبی از مدرسان دروس اختصاصی کنکور آسان است می باشد و تدریس عالی و قوی ایشان ایشان در دروس ریاضی بر هیچکس پوشیده نیست .

حتی اگر شما جز آن دسته از دانش آموزانی باشید که علاقه ای به  دروسی مثل ریاضی ندارید ، یا به درصد های بالایی در این درس دست پیدا نمیکنید ؛ به شما این اطمینان را خواهیم داد که  با استفاده از دی وی دی های استاد سامان مطلبی و تدریس جذاب ایشان ، این علاقه در شما ایجاد می شود.

 • به طور کلی دی وی دی های استاد سامان مطلبی در درس ریاضی به چهار دسته تقسیم می شوند :
 1. ویدیو های آموزشی
 2. ویدیو های تکنیک های تست زنی
 3. ویدیو های جمع بندی
 4. ویدیوهای خلاقیت

برنامه های تلویزیونی سامان مطلبی در صدا و سیما

 • برنامه ی اوج یادگیری : شبکه ی ۲ سیما
 • برنامه ی یادگیری آسان : شبکه ی ۴ سیما
 • برنامه ی یادگیری آینده ی موفق : شبکه ی ۵ سیما
 • برنامه ی زنگ پنجم : شبکه ی ۵ سیما
 • برنامه ی یادگیری برتر : تمامی شبکه های استانی

کلاس های خصوصی مهندس سامان مطلبی

شاید شماهم جزء آن دسته از دانش آموزان باشید که مایل باشید در کلاس های استاد سامان مطلبی به صورت خصوصی حضور داشته باشید. باید گفت که استاد سامان مطلبی به هیچ عنوان کلاس خصوصی برگزار نمی کنند و تمامی آموزش های ایشان از طریق دی وی دی های آموزشی کنکور آسان است در اختیار شما قرار می گیرد . پس هر گونه ادعا و سودجویی در باره ی برگزاری کلاس های خصوصی استاد سامان مطلبی ، کذب بوده و تنها راه دسترسی به آموزش های استاد ، ویدیو های آموزشی ایشان می باشد .

دی وی دی های آموزشی ریاضی سامان مطلبی

آموزش فوق العاده حرفه ایی استاد سامان مطلبی در درس ریاضی بر هیچ کسی پوشیده نیست. دانش آموزان با استفاده از ویدیو های آموزشی استاد سامان مطلبی می توانند در درس ریاضی به سطح بالایی برسند و نمرات خوب و قابل قبولی را در امتحانات به دست بیاورند. اگر دانش آموزان از پایه در فهم دروس ریاضی مشکل دارند میتوانند ابتدا از دی وی دی های آموزشی این دروس استفاده کنند و سپس به سراغ دی وی دی های تست زنی رفته و به تقویت مهارت تست زنی خود بپردازند.