در این مطلب از سایت رسمی موسسه کنکور آسان است ، قصد داریم به بررسی جمع بندی فیزیک انتشارات گیلنا بپردازیم .

جمع بندی فیزیک انتشارات گیلنا از این نظر حائز اهمیت است که موجب پیشتازی شما از رقبایتان می شود. چرا که این مورد بسیار شایع است که داوطلبان ، با وجود شروع طوفانی و عالی ، پس از گذشت زمان ، دچار دلسردی از ادامه ی راه می شوند .

فیزیک یکی از دروس اختصاصی و بسیار مهم در آزمون سراسری است که تاثیر به سزایی را در رتبه و تراز نهایی داوطلب دارد .

این درس دارای بخش های مختلفی نظیر حرکت شناسی ، دینامیک ، فشار و گرما ، الکتریسیته و القا ، نوسان و امواج و … می باشد که برای موفق بودن در آن باید به این بخش ها اهمیت زیادی داده شود.

مطالعه مسمتر و انجام برنامه ریزی مناسب ، همچنین اختصاص دادن زمان و انرژی کافی برای مطالعه درس فیزیک ، می تواند کسب درصد بالا را در این درس را تضمین کند .

مطالعه دقیق دروس اختصاصی و صرف هزینه و زمان کافی برای فراگیری آن ها ، می تواند نقش بسیار مهم و تاثیر گذاری را بر بهبود رتبه نهایی داوطلبان در آزمون سراسری ایفا کند .

وقتی مطالب در ذهن شما به طور دسته بندی شده قرار می گیرند ، امکان بازیابی و دسترسی به آن ها افزایش پیدا می کند .

هنگامی که مطالب را به صورت طبقه بندی شده در اختیار داشته باشید ، قدرت تست زنی شما بالا می رود و زمان مرور را برای شما کمتر می کند . همچنین جمع بندی این امکان را فراهم می کند که میزان تسلط شما بر مطالب آموخته شده افزایش یابد و موجب تثبیت آن ها در ذهن شما می گردد .

با توجه به میزان بالای حجم مطالب و محدود بودن زمان ، اهمیت مرور و جمع بندی ، بسیار مشهود است . بنابراین جمع بندی ، از لحاظ صرفه جویی در زمان نیز برای شما داوطلبان کنکوری ، دارای اهمیت می باشد .

در روزهای منتهی به کنکور اهمیت جمع بندی برای دانش آموزان و داوطلبان آزمون سراسری دو چندان می گردد .

در ادامه مطلب اطلاعات تکمیلی در رابطه با محصولات جمع بندی فیزیک انتشارات گیلنا را ارائه خواهیم داد .

جمع بندی فیزیک انتشارات گیلنا

درس فیزیک یکی از دروسی است که نقش بسیار مهمی را در رتبه نهایی داوطلب دارد و جز دروس اختصاصی کنکور طبقه بندی می شود .

این درس ، در بین برخی رشته های شرکت کننده در آزمون سراسری (گروه آزمایشی علوم ریاضی ، علوم تجربی ) وجوه مشترکی دارد .

بنابراین کلیه داوطلبان می بایست نگاه ویژه ای را نسبت به این درس داشته باشند و حتما زمان و انرژی کافی را برای مطالعه آن در نظر بگیرند .

انتشارات گیلنا نیز از بهترین اساتید برای آموزش دروس اختصاصی استفاده کرده تا کلیه دانش پژوهان بتوانند به درصد خوبی در این دروس دست پیدا کنند و در نهایت به رشته مورد علاقه خود برسند .

برای جمع بندی دروس اختصاصی باید علاوه بر مطالعه ی دقیق درسنامه ، از تستهای طبقه بندی شده و استاندار بیشتری استفاده کرد .

در دروس اختصاصی ، باید تمرکز بیشتری را بر روی تست ها قرار داد و از نکات موجود در تست ها به عنوان منبع جمع بندی استفاده کرد .

اگر در فراگیری دروس اختصاصی مشکل دارید و زمان کافی را برای جمع بندی این دروس ندارد ، می توانید از دی وی دی های جمع بندی موسسه ی کنکور آسان است ، ویژه ی دروس اختصاصی ، استفاده کنید .

جمع بندی دروس یعنی اینکه پس از مطالعه ی دروس ، بتوانید همه آن چه را که فراگرفته اید ، به طور دسته بندی شده ، در ذهنتان طبقه بندی کنید .

هنگامی که مطالب با نظم و با یک قاعده ی کلی ، در ذهن شما قرار بگیرد ، بدیهی است که امکان مرور سریع مطالب را فراهم خواهد شد .

و همچنین این مزیت را برای ذهن شما به ارمغان خواهد آورد که به اطلاعات موجود و مطالب فرا گرفته شده ، دسترسی سریعی پیدا کند .

انواع جمع بندی فیزیک انتشارات گیلنا

برخی از دانش آموزان و داوطلبان آزمون سراسری ، در ابتدا شروع خوبی دارند و تراز های بالایی را در آزمون های آزمایشی کسب می کنند .

اما شروع خوب به منزله ی موفقیت در کنکور نیست و برای رسیدن به هدف یعنی قبولی در کنکور ، کافی نمی باشد .

متاسفانه این دسته از داوطلبان ، پشتکار خود را از دست می دهند. و دچار دلسردی شده و به نوعی روند طبیعی مطالعه ی کنکوری را رها می کنند .

اما چه بسا در بسیاری از دانش آموزان ، این مورد دیده شده است که علی رغم عدم شروع عالی و مناسب ، توانسته اند که در دوران جمع بندی ، خود را به رقبای خود نزدیک کنند و از سایر داوطلبان نیز جلو بزنند .

بنابراین نتیجه گرفته می شود که در کنکور ، مطالعه ی مستمر و همچنین جمع بندی مناسب مطالب ، بسیار حائز اهمیت است .

  • به طور کلی در طول فرآیند آزمون سراسری ، سه نقطه ی مهم برای جمع بندی دروس وجود دارد که شامل موارد زیر است :
ردیفنوع جمع بندیزمان جمع بندی
۱ جمع بندی نیمسال اول در دی ماه
۲ جمع بندی دوران نوروز در فروردین ماه
۳ جمع بندی نیمسال دوم در خرداد ماه

برای جمع بندی و مطالعه دروس ، می توانید از دی وی دی های جمع بندی کنکور آسان

اساتید جمع بندی فیزیک انتشارات گیلنا

  • در انتشارات گیلنا ، وظیفه تدریس درس فیزیک بر عهده اساتید زیر است :
ردیفنام استاد
۱مهندس امیر مسعودی 
۲مهندس امیر شاهانی
۳مهندس علیرضا علیشاه

حتی اگر شما جز آن دسته از دانش آموزانی باشید که علاقه ای به  دروسی مثل فیزیک ندارید ، به شما قول می دهیم که  با استفاده از دی وی دی های انتشارات گیلنا ، این علاقه در شما ایجاد می شود.

  • در جدول زیر منابع کمک آموزشی انتشارات گیلنا در درس فیزیک را مشاهده می کنید :
نام درسنام استاد
فیزیکاستاد امیر مسعودی ، استاد امیر حسین شاهانی ، استاد علیرضا علیشاه

معرفی انتشارات گیلنا

انتشارات گیلنا نامی آشنا  و حرفه ای در حوزه تولید محتوای آموزشی برای داوطلبان کنکوری است . گیلنا مخفف گروه یادیارسازی لوح های فشرده نشر استاد احمدی است.

این موسسه با هدف برقراری عدالت آموزشی تاسیس شد و تا به امروز اولین و بزرگترین موسسه تولید محتوای آموزشی و تست زنی و همچنین مشاوره تحصیلی در ایران است .

انتشارات گیلنا به عنوان موسسه پیشرو در نشر دیجتال و تولید محتوای آموزشی ، فعالیت خود را در سال 1381 با مدیریت استاد حسین احمدی آغاز نمود .

این موسسه دارای مجوز نشر دیجیتال و لوح های فشرده سوی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت دارد .

تحقق عدالت آموزشی ، امکان بهره مندی تمام دانش آموزان در سراسر کشور از تدریس حرفه ای در زمینه کنکور ، استعداد یابی دانش آموزان و کمک به آن ها برای موفقیت ، از جمله اهدافی است که انتشارات گیلنا همواره آن ها را دنبال می کند .

انتشارات گیلنا برای نخستین بار سبکی نوین از محتوای آموزشی را در اختیار دانش آموزان کنکوری قرار داد که این نوع از آموزش در زمینه کنکور، به خودی خود بسیار منحصر به فرد بود .

این انتشارات به عنوان موسسه پیشرو در نشر دیجیتال و تولید محتوای آموزشی ، با بهترین اساتید کشور همکاری نموده است . در واقع وجه تمایز دی وی دی های انتشارات گیلنا با دیگر منابع آموزش کنکوری ، سبک خاص تدریس اساتید می باشد.

خرید محصولات کنکور آسان است :

به منظور خرید محصولات و DVD های موسسه کنکور آسان است ، می توانید از طریق روش های زیر اقدام کنید :

  • دریافت نسخه اندروید اپلیکیشن موسسه کنکور آسان است :

دانلود نسخه android اپلیکیشن کنکور آسان است با لینک مستقیم

  • مشاهده لیست قیمت و خرید بسته های معلم خصوصی موسسه کنکور آسان است :

بسته های معلم خصوصی کنکور آسان است

  • مشاهده لیست قیمت و خرید محصولات رشته تجربی موسسه کنکور آسان است :

خرید محصولات رشته تجربی کنکور آسان است

  • مشاهده لیست قیمت و خرید محصولات رشته ریاضی موسسه کنکور آسان است :

خرید محصولات رشته ریاضی کنکور آسان است

  • مشاهده لیست قیمت و خرید محصولات رشته انسانی موسسه کنکور آسان است :

خرید محصولات رشته انسانی کنکور آسان است

راه های ارتباطی کنکور آسان است :

اینستاگرام موسسه کنکور آسان است :konkursara_official@
کانال تلگرام موسسه کنکور آسان است :konkursara1@
واتس اپ موسسه کنکور آسان است :۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰
دفتر موسسه کنکور آسان است :۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰