در این مطلب اطلاعات جامع و کاملی را در رابطه با ” کلاهبرداری انتشارات گیلنا ” ارائه خواهیم داد و به بررسی جزئیات مرتبط با آن خواهیم پرداخت .

انتشارات گیلنا ، توسط استاد حسین احمدی در سال ۱۳۷۳ با هدف تحقق عدالت آموزشی تاسیس شد .

این موسسه دارای اولین مجوز پخش لوح های فشرده و دارای مجوز یادیار سازی می باشد که از این طریق توانسته است هدف خود را برقراری رعایت عدالت آموزشی عملی سازد .

در واقع استاد حسین احمدی جز نخستین کسانی بود که اقدام به تولید محتوای تصویری در زمینه کنکور سراسری کرد .

با این طرح ، همه دانش آموزان می توانستند به طور یکسان از بهترین و با کیفیت ترین منابع کنکوری استفاده کنند.

امید و خود باوری ایجاد شده در دانش آموزان به ویژه دانش آموزان با بضاعت مالی کم و دانش آموزان مناطق محروم  ، استاد احمدی را مصمم تر ساخت تا روز به روز ، این موسسه ی کنکوری را گشترس دهد و بر کیفیت محتوای تولید شده بیافزاید .

از آنجایی که کنکور آسان است از محبوبیت و مقبولیت ویژه ای در میان دانش آموزان و داوطلبان کنکوری وحتی والدین آن ها برخورد دار است ، بدیهی است که در مواردی مورد سوء استفاده وسوء ظن برخی افراد قرار گیرد .

چه بسا که بسیاری از افراد کلاهبردار ، خود را به عنوان مشاور و مسئول این موسسه ی کنکوری معرفی کرده و اقدام به سودجویی از دانش آموزان و والدین کرده اند .

این حق مسلم شماست که با دفتر و مشاوران رسمی انتشارات گیلنا در ارتباط باشید تا بتوانید بهترین کیفیت و محصولات را دریافت کنید .

در ادامه این مطلب به بررسی شایعه انتشارات گیلنا کلاهبرداری خواهیم پرداخت و راه های معتبر خرید محصولات و ارتباط با مشاوران را عنوان خواهیم کرد .

معرفی انتشارات گیلنا

انتشارات گیلنا نامی آشنا  و حرفه ای در حوزه تولید محتوای آموزشی برای داوطلبان کنکوری است . گیلنا مخفف گروه یادیارسازی لوح های فشرده نشر استاد احمدی است.

این موسسه با هدف برقراری عدالت آموزشی تاسیس شد و تا به امروز اولین و بزرگترین موسسه تولید محتوای آموزشی و تست زنی و همچنین مشاوره تحصیلی در ایران است .

انتشارات گیلنا به عنوان موسسه پیشرو در نشر دیجتال و تولید محتوای آموزشی ، فعالیت خود را در سال 1381 با مدیریت استاد حسین احمدی آغاز نمود .

این موسسه دارای مجوز نشر دیجیتال و لوح های فشرده سوی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت دارد .

تحقق عدالت آموزشی ، امکان بهره مندی تمام دانش آموزان در سراسر کشور از تدریس حرفه ای در زمینه کنکور ، استعداد یابی دانش آموزان و کمک به آن ها برای موفقیت ، از جمله اهدافی است که انتشارات گیلنا همواره آن ها را دنبال می کند .

انتشارات گیلنا برای نخستین بار سبکی نوین از محتوای آموزشی را در اختیار دانش آموزان کنکوری قرار داد که این نوع از آموزش در زمینه کنکور، به خودی خود بسیار منحصر به فرد بود .

این انتشارات به عنوان موسسه پیشرو در نشر دیجیتال و تولید محتوای آموزشی ، با بهترین اساتید کشور همکاری نموده است . در واقع وجه تمایز دی وی دی های انتشارات گیلنا با دیگر منابع آموزش کنکوری ، سبک خاص تدریس اساتید می باشد.

کلاهبرداری انتشارات گیلنا

از آنجایی که صفحات مجازی و سایت های زیادی با نام و عنوان موسسه انتشارات گیلنا ، روز به روز در حال بیشتر شدن هستند ، ممکن است شایعه انتشارات گیلنا کلاهبرداری را بیشتر در میان دانش آموزان رواج دهند .

چرا که این سایت های غیر رسمی با فریب دانش آموزان و والدین ، و با استفاده از اعتبار انتشارات گیلنا ، اقدام به فروش محصولات بی کیفیت کنکوری می کنند .

از طرفی در موراد بسیاری هم مشاهده شده است که این افراد خود را به عنوان مشاوران مورد تایید و رسمی موسسه جا زده و اقدام به ارائه راهنمایی و مشاوره غلط به دانش آموزان می کنند و باعث سردرگمی و گمراهی آن ها می شوند .

وجود این دسته افراد سودجو است که به شایعات مربوط به کلاهبرداری انتشارات گیلنا ، دامن می زند و موجب می شود که نارضایتی های زیادی را از سوی دانش آموزان و والدین آن ها شاهد باشیم .

در ادامه مطلب تمامی سایت ها و صفحات مجازی رسمی و معتبر انتشارات گیلنا را معرفی خواهیم کرد .

کلاهبرداران کنکوری

در موارد بسیاری مشاهده شده است که عده ای از افراد سود جو و کلاهبردار با استفاده از نام و اعتبار انتشارات گیلنا ، اقدام به فروش مصولات بی کیفیت و ارائه مشاوره به دانش آموزان کرده اند .

کلاهبرداران کنکوری ، به فکر سود مالی خود بوده و به کیفیت محصولات و مشاوره اهمیت چندانی قائل نیستند و با نام و اعتبار موسسات معتبر اثدام به سودجویی میکنند .

انتشارات گیلنا نیز از این آسیب در امان نیست و همواره از سوی کلاهبرداران مورد گزند واقع شده است و مورد سودجویی این افراد قرار گرفته است .

این کلاهبردان خو را به عنوان مشاور کنکور آسان است (انتشارات گیلنا) جا می زنند و اقدام به دریافت هزینه های گزاف از والدین می کنند .

همچنین با دادن امیدهای واهی و پوچ ، به دانش آموزان قول قبولی صد در صد در رشته و دانشگاه مورد نظر را می دهند تا بتوانند از این طریق با احساسات دانش آموزان و والدین آن ها بازی کرده و محصولات بی کیفیت خود را به فروش برسانند ؛ بدون آن که پیگیری و مشاوره مستمری داشته باشند .

این موسسات دی وی دی ناقص و کپی شده و بی کیفیتی را برای دانش آموزان ارسال می کنند و پس از دریافت مبلغ ، از ارائه خدمات دیگر مانند پیگیری پس از خرید و مشاوره سر باز میزنند و دانش آموزان را به حال خود رها کرده و دیگر پاسخگوی آن ها نیستند .

حسین احمدی کلاهبردار

استاد احمدی یکی از به نام ترین و برجسته ترین مشاوران کنکور و بنیان گذار موسسه کنکور آسان است (انتشارات گیلنا) می باشد .

وی از مدرسان دروس عمومی انتشارات گیلنا می باشد . (ادبیات فارسی ، دین و زندگی ، عربی) امی باشد که تدریس عالی و قوی ایشان ایشان در دروس عمومی بر هیچکس پوشیده نیست

حسین احمدی به عنوان موسس و بنیان گذار انتشارات گیلنا نیز ار آسیب افراد سودجو در امان نبوده و شایعاتی را مبنی کلاهبرداری این موسسه از دانش آموزان مطرح کرده اند .

در واقع این افراد خود را به عنوان مشاور استاد حسین احمدی معرفی کرده و مبالغ هنگفتی را از دانش آموزان دریافت میکنند .

ایشان با همکاری برترین اساتید در تلاش هستند تا بهترین خدمات تحصیلی و آموزشی را به شما ارائه بدهند

باید گفت که استاد حسین احمدی در برنامه های تلویزیونی اعلام کرده اند که مشاوره و برنامه ریزی انتشارات گیلنا کاملا رایگان می باشد .

نکته مهمی که باید در این رابطه به آن توجه بسیاری شود این است که حتما از طریق واحد تایید مشاورین انتشارات گیلنا تایید مشاوری را که با او در ارتباط هستید را بگیرید تا از طریق بتوانید از فریب افراد سود جو جلوگیری به عمل آورید .

واحد تایید مشاوران انتشارات گیلنا

واحد تایید مشاوران انتشارات گیلنا به منظور معرفی مشاور تحصیلی و برنامه ریز متخصص و با تجربه ایجاد شده است تا دانش آموزان بتوانند علاوه بر تهیه مناسب ترین بسته ، از برنامه ریزی و مشاوره تحصیلی رایگان نیز بهره مند شوند.

کسب اطمینان از مشاور خود ، این امکان را برای شما فراهم می آورد تا از کلاهبرداری و سودجویی در امان بوده و موجب می شود که بتوانید بهترین کیفیت و خدمات را ارائه کنید .

  • از طریق شماره های زیر می توانید با واحد تایید مشاوران انتشارات گیلنا ارتباط برقرار کنید :

۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰

۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰

فضای مجازی انتشارات گیلنا

یکی از راه های سودجویی افراد کلاهبردار ، صفحات مجازی مانند تلگرام و اینستاگرام و … است .

بسیاری از دانش آموزان و والدین آن ها به دنبال یافتن کانال تلگرام یا صفحه اینستاگرام رسمی انتشارات گیلنا می باشند و ممکن است با صفحات متعددی در فضای مجازی مواجه شده باشند .

گستردگی فضای مجازی و عدم نظارت کافی بر روی آن ، این امکان را عده ای از افراد سودجو و کلاهبردار ، فراهم کرده است که با استفاده از صفحات جعلی به دنبال سودجویی از دانش آموزان و والدین آن ها باشند .

انتشارات گیلنا نیز از این موضوع در امان نبوده و عده ای از افراد سودجو سعی کرده اند که از نام و اعتبار این موسسه سوء استفاده کرده و اقدام به ایجاد کانال ها و صفحات جعلی کنند .

راه های معتبر خرید از انتشارات گیلنا

  • به طور کلی چندین راه معتبر برای خرید محصولات انتشارات گیلنا وجود دارد که به شرح زیر است :
ردیفراه های معتبر خرید محصولات انتشارات گیلناتوضیحات
۱برقراری تماس با دفتر رسمی موسسه انتشارات گیلنا ۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰
۲برقراری تماس با مشاور ارشد موسسه انتشارات گیلنا۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰
۳خرید از طریق اپلیکشن موسسه انتشارات گیلنانسخه android اپلیکیشن کنکور آسان است
۴خرید از طریق سایت رسمی موسسه انتشارات گیلناkonkursara.com

خرید محصولات کنکور آسان است :

به منظور خرید محصولات و DVD های موسسه کنکور آسان است ، می توانید از طریق روش های زیر اقدام کنید :

  • دریافت نسخه اندروید اپلیکیشن موسسه کنکور آسان است :

دانلود نسخه android اپلیکیشن کنکور آسان است با لینک مستقیم

  • مشاهده لیست قیمت و خرید بسته های معلم خصوصی موسسه کنکور آسان است :

بسته های معلم خصوصی کنکور آسان است

  • مشاهده لیست قیمت و خرید محصولات رشته تجربی موسسه کنکور آسان است :

خرید محصولات رشته تجربی کنکور آسان است

  • مشاهده لیست قیمت و خرید محصولات رشته ریاضی موسسه کنکور آسان است :

خرید محصولات رشته ریاضی کنکور آسان است

  • مشاهده لیست قیمت و خرید محصولات رشته انسانی موسسه کنکور آسان است :

خرید محصولات رشته انسانی کنکور آسان است

راه های ارتباطی کنکور آسان است :

اینستاگرام موسسه کنکور آسان است :konkursara_official@
کانال تلگرام موسسه کنکور آسان است :konkursara1@
واتس اپ موسسه کنکور آسان است :۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰
دفتر موسسه کنکور آسان است :۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰