طرح حمایتی کنکور آسان است

گاهی خدا می خواهد با دست تو دست دیگر بندگانش را بگیرد
وقتی دستی را به یاری می گیری، بدان که دست دیگرت در دست خداست…

چه بسیار هستند پدران و مادرانی که از آرزوها و خرج خورد و خوراک می گذرند به آمید آنکه فرزند عزیز خود را در این وضعیت نا به سامان  اقتصادی و شغلی بهتر از قبل ببیند

 با توجه به مشکلات اخیر اقتصادی کشور مانند گرانی بنزین ،افزایش تورم و در نتیجه  کم رنگ شدن سفره خانوارهای مردم عزیزمان ایران، موسسه کنکور آسان است در راستای پیشبرد اهداف اموزشی برای دانش آموزان مشتاق به رشد و تحصیل، که بضاعت مالی بالایی ندارند کمک های برنامه ریزی تحصیلی و تهیه منابع را به طور ویژه و با کمال افتخار انجام می دهد تا از خدمات یکسان آموزشی بهره مند شوند.

مشاوران مورد تایید کنکور آسان است  که بعضا خود نیز جز این قشر دانش آموزان بوده اند و با کمک استاد احمدی توانسه اند به رتبه های برتر دانشگاهی دست یابند در این طرح خداپسندانه پیش قدم شده و به کمک شما عزیزان آمده اند.

دانش آموزان مناطق محروم کشور، خانواده های محترم تحت حمایت کمیته امداد خمینی (ره) و سازمان بهزیستی و عزیزان مناطق سیل زده و زلزله زده اخیر می توانند در این طرح ثبت نام کنند.

دریافت کد تخفیف طرح حمایتی موسسه کنکور آسان است

جهت دریافت کد تخفیف طرح حمایتی می توانید با دفتر مرکزی کنکور آسان است با شماره  ۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰   تماس و نسبت به ثبت نام اقدام نمایید