"> رتبه 69 کنکور سراسری فرزاد بهراملو توانست در اولین سال کنکور خود به پزشکی برسد

رتبه ۶۹ کنکور تجربی کنکور آسان است

رتبه برتر کنکور آسان است

رتبه ۶۹ کنکور تجربی سال ۹۷ فرزاد بهراملو از همدان در کنکور ۹۷ توانست از منطقه دو کشور در کنکور شرکت کند و پزشکی شهید بهشتی تهران قبول شود.

چگونه رتبه برتر شدم

من فرزاد بهراملو متولد ۱۳۷۹ از شهر همدان رتبه ۶۹ کنکور سراسری ۹۷ به خاطر علاقه فراوانم به رشته پزشکی در دبیرستان رشته تجربی را انتخاب کردم و توانستم مدرک دیپلم را با معدل ۱۹/۶۵ پشت سر بگذارم.
پس از پیش دانشگاهی اولین کنکور خود را میخواستم تجربه کنم .
چون با برنامه پیش رفته بودم و دانش آموز کم حرف و تقریبا خجالتی بودم هیچ کس حتی پدر و مادرم هم که از نزدیک شاهد تلاشهای من بودند انتظار رتبه دو رقمی را از من نداشتند.
اما من می دانستم که دارم به کجا می روم و جایی خوانده بودم که انسانهای موفق هدفشان را در ذهنشان تصویر سازی می کنند و من هر روز خود را در لباس پزشکی می دیدم .
هر وقت که کمی خسته میشدم با مشاور خود محمد رضا بهمرام تماس میگرفتم و اطمینانی به من می دادند که خیلی بیشتر از پیش امیدواری در وجودم قوت می گرفت و باز هم به خودم میگفتم که من حتما به هدفم که پزشکی هست میرسم.

با توکل به خدا و حمایت والدینم و منابع مفیدی که استفاده کردم توانستم خودم را موفق ببینم.
دوستان من هم خیلی درس می خواندند و حتی معدلشان هم از من بالاتر بود و پیش چشم معلمان مدرسه هم به عنوان رتبه بودند اما با سردرگم کردن خود میان منابع مختلف نتوانستند رتبه خوبی بیاورند.

کارنامه

رتبه برتر کنکور آسان است
رتبه برتر کنکور آسان است

باز هم رتبه های تک و دو رقمی کنکور با تدریس های بی نظیر مهندس امیر مسعودی و استاد حسین احمدی و امیر دانش زاده و عارف ربیعیان توانستند کنکور را آسان کنند.
و ما با درخشش رتبه های برتر با شعار کنکور آسان است همچنان در صدر موسسات کنکوری شگفتی ساز هستیم.

دیدگاه‌ها ۰

*
*