"> رتبه 145 کنکور ریاضی با مشاوره و برنامه ریزی کنکور آسان است

رتبه ۱۴۵ کنکور ریاضی کنکور آسان است

رتبه برتر کنکور آسان است

رتبه ۱۴۵ کنکور ریاضی که موفق شدند به برق دانشگاه تهران برسند.

چگونه رتبه برتر شدم

من پوریا رجب زاده دانشجوی مهندسی برق دانشگاه تهران رتبه ی ۱۴۵ کنکور سراسری هستم.
در طول دوران دبیرستان انگیزه ی زیادی برای درس خواندن نداشتم اما از تابستان سال کنکور که شروع به خواندن برای کنکور کردم بعد از تحقیقات زیاد و پرس و جو از دوستان با مشاورم محمدرضا بهمرام آشنا شدم و ایشان تدریس های مهندس مسعودی
و استاد حسین احمدی را به من معرفی کردند و تا بعد از کنکور و انتخاب رشته هم مثل یک برادر کنارم بودند و من را به آرزویم که برق تهران بود رساندند .

کارنامه

ردیفعنوان درسنمره درس
۱زبان و ادبیات فارسی۷۳
۲زبان عربی۵۵
۳فرهنگ و معارف اسلامی۶۹
۴زبان خارجی۶۰
۵ریاضیات۶۸
۶فیزیک۸۵
۷شیمی۸۹
کارنامه رتبه رشته ریاضی

آنچه خدا خواست همان می شود .

موسسه کنکور آسان است با افتخار پرچمدار آموزش از طریق لوح های فشرده در ایران بهره مندی از بهترین اساتید کشور همچون امیر مسعودی و استاد حسین احمدی و امیر دانش زاده که از سال ۱۳۸۱ هر سال رتبه های زیادی را به بهترین دانشگاه های کشور روانه کرده است.

رتبه کنکور ریاضی در ایران بسیار در سطح دانشگاه های بین المللی حائز اهمیت است و جهت پذیرش در دانشگاه های معتبر خارج از کشور یکی از عوامل بسیار مهم است.
با توجه به گرایش اکثر دانش آموزان به رشته تجربی و بی رغبتی به رشته ریاضی این رشته درست است که در ایران بی ارزش تر از رشته های دیده به نظر می آید .
اما در خارج از کشور درآمد و شرایط شغلی و زندگی مهندسان مثل پزشکی در ایران است .

با کم شدن داوطلبان رشته ریاضی نسبت به تجربی و یا حتی انسانی می توان انتظار داشت که در چند سال آینده با کاهش فارغ التحصیل مهندسی بازار کار خوبی در انتظارشان باشد.

دیدگاه‌ها ۰

*
*