"> مشاوران کنکور آسان است - کنکور آسان است| انتشارات گیلنا| اوج یادگیری

مشاوران کنکور آسان است

مشاوران کنکور آسان است

مشاوران کنکور آسان است با چه روش و متدی کار می کنند ؟
افراد موفق و افراد شکست خورده در درس و تحصیل فقط و فقط یک نقطه اختلاف دارند که آنهم مشاوره و برنامه ریزی است.
اگر به مطلبی که اشاره کردیم باور ندارین سه الی چهار دقیقه وقت برای مطالعه این مطلب بگذارید و در آخر باز هم با خود بیاندیشید که فکر شما درست بوده یا غلط.

مشاور مثل راهنمای مسیر است

تجسم کنید در شب تاریک و بدون نور قصد عبور از مسیری طولانی را دارین  یا چراغ های منزل خود را خاموش کنید و شروع به راه رفتن کنید.
آیا باز هم با همان راحتی که در روشنایی قدم می گذارید حرکت میکنید؟
از اتفاقات پیش رو هراس ندارید؟متوجه تیک تاک ساعت و گذشت زمان می شوید؟
اما اگر در همین تاریکی، شخصی که توانایی هدایت شما را به مسیر ایمن دارد دستان شما را به گرمی بگیرد و به سمت مقصد هدایت کند با آرامش بیشتری حرکت می کند و خوشحال تر از قبل هستید.

ویژگی های راهنمای مسیر

کسی که راهنمای شما در سفر است می داند که باید با چه نوع روش هایی شما را آماده مسیر کند بهترین پیشنهاد های تغذیه ی را به شما می دهد تا در طول مسیر انرژی داشته باشید بهترین وسیله سفر رابه شما بر اساس شرایط شما پیشنهاد می دهد تا با کمترین خستگی به مقصد برسین،مسیر هدف را برای شما پیشنهاد می کند،می داند که کی باید سریعتر حرکت کرد،کی باید توقف و تجدید قوا کرد و …

مشاور نیاز نداریم؟!!!!؟؟؟؟؟

بله، همانطور که مطالعه کردین ما هر روز به دفعات از افراد مختلف مشورت می گیریم،مثلا مشاوره در خرید موبایل،در انتخاب لباس مهمانی،در سفارش غذا و…اما بعضا برای مهمترین مقطع زندگی خود که همان کنکور و دانشگاه است با توجیه های بیهوده سعی در آرام کردن و گول زدن خود داریم.

مگر می شود شیوه مطالعه دروس را یاد نگرفت و درس خواند؟مگر می شود یک یا چند کتاب را برداشت و بدون برنامه شروع به مطالعه کرد و از کسی کمک نگرفت؟چطور می شود که صد در صد به برنامه ریزی خودتان پایبند باشید در صورتی که الزامی به انجام آن نیست؟از کجا می دانید بهترین برنامه ریزی را برای خود کرده اید و توان شما بیشتر از این نیست؟حتما به این ضرب المثل قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود اعتقاد دارین.می دانستید که روزانه ۱ ساعت کمتر درس بخوانید در طول یک سال نزدیک به ۴۸ روز درسی را از دست می دهید!؟

راز های مشاوران کنکور آسان است برای موفق شدن را بدانید تا پی ببرید چطور می توان با بدترین وضعیت تحصیلی نیز در کنکور موفق شد

مشاوران کنکور آسان است یا همان انتشارات گیلنا در ابتدا نیازهای دانش آموز را می شنوند تا برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت برای رشد و پیشرفت تحصیلی در مدرسه و نیز مسیر موفقیت در کنکور ترسیم کنند.

براساس تعیین سطحی که مشاوران برتر کنکور آسان است انجام می دهند وضعیت تحصیلی دانش آموز را ارزیابی می کنند تا بر اساس آن عواملی مانند میزان ساعت مطالعه،نقاط ضعف و قدرت دانش آموزان در دروس مختلف،میزان زمان و انرژی که خود مشاور برای قوی تر شدن دانش آموز نیاز دارد،وضعیت یادگیری دروس مختلف در سنوات قبل و … به دستی اورند.

مشاوران مورد تایید کنکور آسان است مراحل مختلف یادگیری را به بالاترین شکل ممکن برای شما پیاده سازی می کنند.

اینکه چطور هر درس را بخوانید تا انرژی کمتری از شما بگیرد و یادگیری بیشتری داشته باشید.بهترین تدریس اساتید برنامه اوج یادگیری را بر اساس سطح خود دریافت کنید، چطور جزوه نویسی و یادداشت برداری انجام دهید،به چه روشی و با چه مقدار خلاصه نویسی انجام دهید؟اصلا خلاصه نویسی برای چه دروسی باید انجام شود؟چه طور کندخوانی نباشیم و تمرکز هنگام مطالعه داشته باشیم،چطور و به چه مقدار و در چه فواصل زمانی تست بزنید؟درصد تستی که شما میزنید برای رتبه برتر شدن در این پریود زمانی مناسب است یا خیر؟نحوه مرور هر درس چطور باید انجام شود با تست،بی تست،با مطالعه متن کتاب،با مطالعه جزوه های کمک آموزشی و غیره.

در چه زمانی باید مرور انجام داد؟آیا تفاوتی بین مرور درس های مختلف نیست؟چطور رفع اشکال کنید و جمع بندی کنید؟برنامه ریزی آزمون محور اصولی داشته باشید تا شاهد افزایش تراز باشید نه پسرفت.تحلیل آزمون انجام دهید تا ایرادات مطالعاتی شما برطرف شود.مهارت های آزمون دادن که خود به اعتقاد مشاوران حرفه ای کشور نیمی از موفقیت در آزمون است را یاد بگیرید.مشکلات سر جلسه آزمون را بشناسید تا بهتر تست بزنید.مشاوره ی انگیزشی داشته باشید تا در طول مسیر با راهکارها و صحبت با مشاور خود با نهایت انرژی قدم بردارید.

و سخن آخر…

همه این موارد که خواندید جزِئیات بسیاری دارد که برای هر دانش آموز با توجه به وضعیت خاص آن شخصی سازی می شود پس شما پشتیبانی و مشاوره و برنامه ریزی خاص خود راخواهید داشت نه برنامه آماده و…

رازهای مشاوران کنکور آسان است،پیگیری واقعی و دلسوزانه،کار حرفه ای و رتبه ساز و در نتیجه خوشحالی شماست.

جهت ارتباط با مشاوران مورد تایید کنکور آسان است یا تایید مشاور خود  با شماره ۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰  تماس بگیرید .

لینک آپارات انتشارات گیلنا را اینجا دریافت کنید.

دیدگاه‌ها ۰

*
*