"> تاریخ برگزاری کنکور 1400 تغییر کرد

تاریخ برگزاری کنکور سراسری تغییر کرد

تاریخ برگزاری کنکور 1400 تغییر کرد

کنکور سراسری ۱۴۰۰ در چه روز هایی برگزار می شود؟

سال های گذشته کنکور ۵ گروه آزمایشی تجربی، ریاضی، انسانی، هنر و زبان در ۲ روز برگزار می شد. به طوری که آزمون داوطلبان رشته ریاضی، انسانی و هنر در یک روز و آزمون داوطلبان تجربی و زبان در یک روز برگزار می شد.

اما اکنون سوال شما دانش آموزان این است که کنکور سراسری ۱۴۰۰ در چه روز هایی برگزار می شود؟

برای یافتن سوال خود با ما همراه شوید.

سخنگوی سازمان سنجش از تغییر زمان برگزاری آزمون سراسری ۱۴۰۰ نیز خبر داد.

فاطمه زرین آمیزی، سخنگو و مدیر کل سازمان سنجش آموزش کشور از تغییر تاریخ برگزاری کنکور سراسری ۱۴۰۰ خبر داد و گفت: به منظور پیش بینی های لازم برای رعایت دستورالعمل های بهداشتی، زمان برگزاری آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ برای کاهش هر گونه مخاطرات تغییر کرد.

او ادامه داد: داوطلبان با توجه به تاریخ های اعلام شده و همچنین مندرجات اطلاعیه هایی که متعاقبا برای هر آزمون از طریق درگاه اطلاع رسانی این سازمان منتشر می شود، اقدامات لازم را بعمل آورند.

تاریخ برگزاری کنکور سراسری ۱۴۰۰

پیش تر مقرر بود که آزمون سراسری ۱۴۰۰ در تاریخ دهم و یازدهم تیر ماه برگزار شود.

اما بر اساس تصمیمات جدید این آزمون طی چهار روز در روز های چهارشنبه، پنج شنبه، جمعه و شنبه ( ۹ الی ۱۲ تیر ماه ۱۴۰۰ ) برگزار خواهد شد.

زمان برگزاری گروه های آزمایشی در کنکور ۱۴۰۰

نام رشته زمان برگزاری
متعاقبا اعلام می گردد۹ تیر ۱۴۰۰
متعاقبا اعلام می گردد۱۰ تیر ۱۴۰۰
متعاقبا اعلام می گردد۱۱ تیر ۱۴۰۰
متعاقبا اعلام می گردد۱۲ تیر ۱۴۰۰

خیلی از شما دانش آموزان ممکن است هنوز استارت مطالعه کنکور ۱۴۰۰ را نزده باشید و برای شروع هنوز دیر نیست و می توانید برای کنکور ۱۴۰۰ با یک برنامه شخصی سازی شده خود را آماده کنید و این فرصت را نباید از خود بگیرید.

شما داوطلب عزیر برای موفقیت در آزمون سراسری نیاز به مطالعه چندین ساله ندارید و در همین زمان کم که ۵ ماه به کنکور ۱۴۰۰ باقی مانده می توانید به خوبی خود را برای این ماراتن بزرگ آماده کنید و لازمه رسیدن به موفقیت در این زمان کم بهره گیری از یک برنامه دقیق، اصولی و جامع می باشد.

همانطور که می دانید خیلی از دانش آموزانی که از سال دهم شروع به مطالعه برای کنکور کرده اند، عید نوروز دست از مطالعه برمیدارند و به استراحت می پردازند حال شما می توانید از این فرصت بزرگ ترین بهره را ببرید.

مشاورین کنکور آسان است با برنامه ریزی های رایگان ۷۷ روزه، ۱۲۰ روزه و عید نوروز این فرصت را در اختیار شما دانش آموزان قرار داده اند که بتوانند به صورت رایگان از این برنامه ریزی ها استفاده کنند و بتوانند خود را برای کنکور ۱۴۰۰ آماده کنند.

برنامه های ۷۷ روزه، ۱۲۰ روزه و عید نوروز

کنکور آسان است با کمک های استاد احمدی و مهندس بهمرام برای داوطلبین کنکور ریاضی و تجربی که نتوانسته اند به خوبی تمام منابع کنکور ۱۴۰۰ را مطالعه کنند، برنامه های رایگان را آماده کرده اند که می توانند با این برنامه ها ۹۰ درصد منابع آزمون ۱۴۰۰ را مطالعه کنند.

شما دانش آموزان می توانند با بهره گیری از این برنامه های اصولی و دقیق در این مدت کم به رتبه دلخواه خود دست پیدا کنید پس فرصت را از دست ندهید.

برنامه رایگان ۷۷ روزه، ۱۲۰ روزه و عید نوروز

کنکور سراسری ۱۴۰۰ چه تاریخی برگزار می شود؟

طبق اطلاعیه جدید سازمان سنجش کشور کنکور ۱۴۰۰ در تاریخ ۹ الی ۱۲ تیرماه روز های چهارشنبه، پنج شنبه، جمعه و شنبه برگزار می شود.

آیا از الان می توان برای کنکور ۱۴۰۰ شروع کرد و موفق شد؟

بله این فرصت را از خود نگیرید و با استفاده از برنامه های رایگان کنکور آسان است به موفقیت برسید.

اگر برای شروع نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید می توانید با شماره زیر ارتباط برقرار کنید.

۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰

دیدگاه‌ها ۱

*
*

    کهربایی پاسخ

    بالاخره کی برگزار میشه کنکور ۱۴۰۰ ؟